Motive - TRASH (Official Video)

MOB Entertainment
20 689 görünümler 439 286

Author: Motive
Produced By : Dincy
Mixed By : MixedByG
Recorded By : MixedByG
Mastering By : Anıl Hünkar
Publisher: Turkish Music Publishing
Label: M.O.B Entertainment / Associated label of GOVINET
Director : Tepki
Producer : GOVINET
D.O.P : Çağrı Bakış
Motive Resmi Instagram Hesabı instagram.com/motive.mob
Website: www.mob832.com
M.O.B Entertainment TR-center: tr-center.com/t-mob832
M.O.B Entertainment Instagram: instagram.com/mob.832/
M.O.B Entertainment Facebook: facebook.com/mob832/

  

YORUMLAR

 1. Emre KÜÇÜK
  Emre KÜÇÜK
  6 saatler önce

  Şehir senin namusun ama sen orospusun 👌🏻

 2. Rap Dinleyicisi
  Rap Dinleyicisi
  7 saatler önce

  HERKEZ YAŞ LA İLGİLİ YORUM YAPMIŞ BİDE OLD G NİN DİSSini DİNLEYİN AMK.

 3. Özgür Güler
  Özgür Güler
  12 saatler önce

  SÖZLER +1 Verse: Öyle söylediyse Motive Mercedes’e binmeli Hayır dostum ben evime metrobüsle dönüyorum Yaşamak istediklerimi anlatıyorum çünkü Olmadığım birisi gibi hareket edemiyorum Siz; nasıl şekil değiştirebilirsiniz biliyorum? Artık gözlerime şaşıramıyorum Şeytani bi’ huy sadece şöhret için anıyosun Sadece şöhret için anıyosun Kardeşimin adını, son nefesi verdiğinde Vio Çıkardınız kafaları deliklerinizden yukarı Değerimiz göçünce anlaşılıyorsa Bu sefer sözüm değil meclisten dışarı Her zaman oturtmak istediniz otoritenizi Ama şuan s***yorum kralı Bunu yapabiliyorum adamım Çünkü kardeşlerimle yürüdüm yolu tek yiyen ölüyor tek Her şeyim ailem için Sen değilsin şarkıların o**spu çocuğu Birisi yok yanında arkadaşım diyebileceğin Caddelere alışamıyorsun ama Sokak Rap’i kazandırır Bi’ şekilde yabancıya değil mi? Değil, senin gibi değil tükürdüğünü yalamakla değil Milletin ağzında sakız olmak için değil! Sadece lanet oyunda kalmak için değil Yaşıtlarımdan daha da uzakta durmak için Birisiyle daha yan yana koyabilir misin beni? Hayır, sana fazla gelir yetenek Şimdi s**tir git elin boş 20 senedir! Peki TRap, neki TRap? Zora sokuyor ki sizi, hani sizin yetenek? Matematikler leş ama milyonun içinde Seneler seni mermi gibi delip geçicek Olsanız denermiydiniz ki siz benim yerimde? Bu diss’i yazabilir miydin 18’lerinde? Cebimden uçan hesabıma geri dönücek Para getirmeye devam ettikçe bu genetik! Ağır lafın bedeli çok ağır olur Ağla toplamın dinlenmedi diye Mary Jane’i kadar Burry Soprano’nun İstanbul omuzlarımda rahat olun Şehir senin namusun, ama sen o***spusun! Bizdeki mermiler plastik değil 70 sene yazsan da didaktik şiir İstediğimiz zaman Eskişehir! Nakarat x4: Kayıtlarınız, kanıtlarınız (trash) Caddeleriniz, çocuklarınız (trash) Tavırlarınız ve laflarınız (trash) Bize bakınca siz bedavasınız (trash)

 4. Cengo Line
  Cengo Line
  12 saatler önce

  İlla p7 mi gelsin yani

 5. Emircan Ataseven
  Emircan Ataseven
  13 saatler önce

  Dostum ,bu adam bi başka ve gelecekte rapi temsil edecek kişidir.

 6. Osman Sert
  Osman Sert
  14 saatler önce

  Ne bu Merso sevdası Merso verin şuna

 7. Rap Dinleyicisi
  Rap Dinleyicisi
  16 saatler önce

  TÜRKİYEDE NEKADAR GANGSTER RAPÇİ VARMIŞ AMK HABERİMİZ YOKTU BAKSANA ADAMLAR KAFA FALAN KOPARTIYOR MERMİLER PLASTİK DEĞİL FALAN eFsO moRuk mOtİVe sİkTiiiiii.

 8. Alper Aydın
  Alper Aydın
  18 saatler önce

  18 yaşındaki motive jokerin üstünde farklı şeyler deniyor jokeri severim ama çok sağlam olmuş jokerin cevabını bekliyoruz

 9. Giray Çağlar
  Giray Çağlar
  18 saatler önce

  BEĞENİN ÜSTTE KALSIN Verse: Öyle söylediyse Motive Mercedes’e binmeli Hayır dostum ben evime metrobüsle dönüyorum Yaşamak istediklerimi anlatıyorum çünkü Olmadığım birisi gibi hareket edemiyorum Siz; nasıl şekil değiştirebilirsiniz biliyorum? Artık gözlerime şaşıramıyorum Şeytani bi’ huy sadece şöhret için anıyosun Sadece şöhret için anıyosun Kardeşimin adını, son nefesi verdiğinde Vio Çıkardınız kafaları deliklerinizden yukarı Değerimiz göçünce anlaşılıyorsa Bu sefer sözüm değil meclisten dışarı Her zaman oturtmak istediniz otoritenizi Ama şuan s***yorum kralı Bunu yapabiliyorum adamım Çünkü kardeşlerimle yürüdüm yolu tek yiyen ölüyor tek Her şeyim ailem için Sen değilsin şarkıların o**spu çocuğu Birisi yok yanında arkadaşım diyebileceğin Caddelere alışamıyorsun ama Sokak Rap’i kazandırır Bi’ şekilde yabancıya değil mi? Değil, senin gibi değil tükürdüğünü yalamakla değil Milletin ağzında sakız olmak için değil! Sadece lanet oyunda kalmak için değil Yaşıtlarımdan daha da uzakta durmak için Birisiyle daha yan yana koyabilir misin beni? Hayır, sana fazla gelir yetenek Şimdi s**tir git elin boş 20 senedir! Peki TRap, neki TRap? Zora sokuyor ki sizi, hani sizin yetenek? Matematikler leş ama milyonun içinde Seneler seni mermi gibi delip geçicek Olsanız denermiydiniz ki siz benim yerimde? Bu diss’i yazabilir miydin 18’lerinde? Cebimden uçan hesabıma geri dönücek Para getirmeye devam ettikçe bu genetik! Ağır lafın bedeli çok ağır olur Ağla toplamın dinlenmedi diye Mary Jane’i kadar Burry Soprano’nun İstanbul omuzlarımda rahat olun Şehir senin namusun, ama sen o***spusun! Bizdeki mermiler plastik değil 70 sene yazsan da didaktik şiir İstediğimiz zaman Eskişehir! Nakarat x4: Kayıtlarınız, kanıtlarınız (trash) Caddeleriniz, çocuklarınız (trash) Tavırlarınız ve laflarınız (trash) Bize bakınca siz bedavasınız (trash)

 10. Çağdaş Barış Durmuş
  Çağdaş Barış Durmuş
  18 saatler önce

  Ne 18 yaşmış amk sansar salvo 18inde sagoyla dissleşip etrafı sikiyodu hidra yeşil odayı bitiriyordu joker allame feat atarken 30 yaşında mı sanıyordunuz

 11. emine ak
  emine ak
  22 saatler önce

  alt yapı gta san andreas havası vermiş sanki ✌

 12. Team Pusula
  Team Pusula
  Gün önce

  YA ÇOK TATLI AMA ŞU "HIIIIĞĞĞĞ" SESİNİ KESSİN ŞU AMK PRODUCTORU

 13. Beyoğlu Kulesindeki Robot
  Beyoğlu Kulesindeki Robot
  Gün önce

  Joker’in derdinin izlenme olduğunu mu sanıyorsunuz? Şunu anlayamamışsınız ne kadar çok izlenme o kadar kalite getirmiyor. Eğer öyle oldaydı müziğin trash değil kaliteli olurdu. Bu şarkılarla 10 değil 100 kişi gelseniz de trash kalacaksınız. Türkçe Rap’i kirlettiniz sıra İstanbul’da mi?

 14. hız tunning
  hız tunning
  Gün önce

  Beat çok profesyonel amq

 15. Yasin Sezer Ozdemir
  Yasin Sezer Ozdemir
  Gün önce

  Ilk ciktiginda sinifta tek ben dinliyodum simdi 28 kisi dinliyoruz 👊👊👊

 16. Görkem Ertürk
  Görkem Ertürk
  Gün önce

  MOTIVE - TRASH SOZLERI ----- Öyle söylediyse Motive Mercedes’e binmeli Hayır dostum ben evime metrobüsle dönüyorum Yaşamak istediklerimi anlatıyorum çünkü Olmadığım birisi gibi hareket edemiyorum Siz; nasıl şekil değiştirebilirsiniz biliyorum? Artık gözlerime şaşıramıyorum Şeytani bi’ huy sadece şöhret için anıyosun Sadece şöhret için anıyosun Kardeşimin adını, son nefesi verdiğinde Vio Çıkardınız kafaları deliklerinizden yukarı Değerimiz göçünce anlaşılıyorsa Bu sefer sözüm değil meclisten dışarı Her zaman oturtmak istediniz otoritenizi Ama şuan s***yorum kralı Bunu yapabiliyorum adamım Çünkü kardeşlerimle yürüdüm yolu tek yiyen ölüyor tek Her şeyim ailem için Sen değilsin şarkıların o**spu çocuğu Birisi yok yanında arkadaşım diyebileceğin Caddelere alışamıyorsun ama Sokak Rap’i kazandırır Bi’ şekilde yabancıya değil mi? Değil, senin gibi değil tükürdüğünü yalamakla değil Milletin ağzında sakız olmak için değil! Sadece lanet oyunda kalmak için değil Yaşıtlarımdan daha da uzakta durmak için Birisiyle daha yan yana koyabilir misin beni? Hayır, sana fazla gelir yetenek Şimdi s**tir git elin boş 20 senedir! Peki TRap, neki TRap? Zora sokuyor ki sizi, hani sizin yetenek? Matematikler leş ama milyonun içinde Seneler seni mermi gibi delip geçicek Olsanız denermiydiniz ki siz benim yerimde? Bu diss’i yazabilir miydin 18’lerinde? Cebimden uçan hesabıma geri dönücek Para getirmeye devam ettikçe bu genetik! Ağır lafın bedeli çok ağır olur Ağla toplamın dinlenmedi diye Mary Jane’i kadar Burry Soprano’nun İstanbul omuzlarımda rahat olun Şehir senin namusun, ama sen o***spusun! Bizdeki mermiler plastik değil 70 sene yazsan da didaktik şiir İstediğimiz zaman Eskişehir! Nakarat x4: Kayıtlarınız, kanıtlarınız (trash) Caddeleriniz, çocuklarınız (trash) Tavırlarınız ve laflarınız (trash) Bize bakınca siz bedavasınız (trash)

 17. Ehliyetsiz Oyuncular GD
  Ehliyetsiz Oyuncular GD
  Gün önce

  başkan biraz ağır mı olmuş ha? ama sende haklısın joker 20 senedir bi bok yapamıyo jokerin amk #Motive

 18. Are you kola Are you disko
  Are you kola Are you disko
  Gün önce

  35 yaşındayım. 20 yıldır raple ilgiliyim.mob denen grubu bol buluyorum ama çocuk gayet iyi iş çıkarmış. Genç olduğu için boklamaya gerek yok.

 19. samet can
  samet can
  2 gün önce

  en iyisi olucaksın

 20. Yiğit Kanki
  Yiğit Kanki
  2 gün önce

  sonuna kadar arkandayız burry,mob,vio...

 21. Tahsin Aydın
  Tahsin Aydın
  2 gün önce

  parça güzel olmuş. inşallah joker cevap verir de güzel bir şeyler daha dinleriz :)

 22. Yunus Aksu
  Yunus Aksu
  2 gün önce

  mükemmel olmuş sağlam rapçilerin tek çatı altında toplanması dahada güzel

 23. Giray Çağlar
  Giray Çağlar
  2 gün önce

  joker gg

 24. Harun Eren Savural
  Harun Eren Savural
  2 gün önce

  Joker fanıyım ama gerçekten çok güzel bir diss. Dissleşecekseniz böyle dissleşin, Tep gibi değil.

  1. Enes Enes
   Enes Enes
   16 saatler önce

   hay jokerinize şarkıları dinlenmeyip zirveye çıkmak için adam gibi rap yapmak yerine millete sataşan biri başka birşey değil

 25. Can Öztürk
  Can Öztürk
  2 gün önce

  Bundan 13-14 yıl önce Raziel Nisroc vardı. Safi yetenekti. Fuat,Bektaş,Ceza,Dumanyak gibi ustalar varken o bizi daha çok heyecanlandırırdı. Şimdilerde ise bu çocuk heyecanlandırıyor. Joker gibi kişilerin fanı olmayın dostlar. Öyle olduğunuzda safi yetenekler bıkıyor ortalık daha çok Joker gibi tek düze basit kafiye rapçilere kalıyor.

  1. cny bora
   cny bora
   Gün önce

   +Can Öztürk evet pop muzikten daha sacma bir tarz bire bir alinti hatta bazi sarkilar direkt ceviri boktan isler motive yetenekli adam ama o kadar auto tune kullanmayi bilmeyen agzini yayarak bi bok yapmaya calisan mclerden biktik bu yuzden joker gibiler gozumuzde degere bindi kusura bakma 24 yasindayim belki senin kadar dinlemedim ama olympos sefalet donemlerine yetistim hic degilse saygilar

  2. Can Öztürk
   Can Öztürk
   Gün önce

   ​+cny bora Dostum 18 yaşına girmedin sanırım. Senin yaşın kadar dinledim amk ben bunları. İlk vay be denilen double rhyme'ı bektaş yaptı 2004 te. Double rhyme istiyorsan oraya git. Battle mi istiyorsun? o zaman kara kaplan- bitmez ihtilal'i dinle :) Onun dışında kültürü bok ediyorsunuz onu ediyorsunuz falan diye kültür savunuculuğu yapacak adam mı Joker amk? Bu laflar ile diss mi olur amk. O zaman çıksın Radi Menfi herkese diss atsın. Şuan bildiğin rapçilerin çoğu onun evinde ilk kayıtlarını alıyordu. Sıkıldım artık sizin fanboyluğunuzdan. Pop müzik mu amk bu! Kaybolun!

  3. cny bora
   cny bora
   Gün önce

   +Can Öztürk sana joker vs everybody tarzı parçaları dinlemeni öneririm buyuk ihtimalle flowdan double rhyme dan pek anlamıyorsun sadece battleı yok teselliler yalanı dinle sana kıyamamı dinle.

  4. Can Öztürk
   Can Öztürk
   Gün önce

   +cny bora Evet tek düze basit kafiye. Dostum sen sanırım bir tek Joker'in battle parçalarını dinledin. (Ki battle dediğin şey o kadar da zor birşey değil. Zor olsaydı İçyüz, Elleran gibi rapçilere de saygı duyman gerekirdi.) Fakat ben Joker'in arabesk rapten hallice parçalarını da dinledim. O zaman ki ismi Narkoz'du. Flow yapmak için kafiye yapıyordu. (İşte bunun adı eskiden beri tek düze basit kafiye demektir) Sonra KA'daki Narkoz'u bilmediğinden mi? Yoksa Üstat Joker'i mi bilmediğinden ismini değiştirmişti. Yani anlayacağın kültür hakkında bir bok bilmeyen araştırmadan etmeden rap yapan bir adam kültür edebiyatı yapıyor ve benim gözümde her zaman o başlarda ki BuğraMilat'ın beslemesi olarak kalacak. (Ki kendisinin de müzikalitesi bir şey değildi o ayrı konu)

  5. cny bora
   cny bora
   2 gün önce

   Tek düze basit kafiye ??

 26. Sorgun Yeraltı Music
  Sorgun Yeraltı Music
  2 gün önce

  Dissleri terazi koydum.Motive bu dissle jokeri arşa yükseltip yeraltına döndü.

 27. 希望Flawxea
  希望Flawxea
  2 gün önce

  Rapi dissten ibaret sanan joker rapi bırakmazsa ölene kadar sadece diss yazicak :)

  1. tuğçe bulut
   tuğçe bulut
   4 saatler önce

   Lan ya :D

  2. Haşmetli Batu
   Haşmetli Batu
   10 saatler önce

   Diss Başaralı fakat sadece videonun başına bakarsan motivenin böyle birşey yapması bile :/ tr-center.com/line/video-UjB-QfELgTQ.html

  3. Çağdaş Barış Durmuş
   Çağdaş Barış Durmuş
   18 saatler önce

   microphone show albümü, element albümü, yaşamak öldürür 1-2, eski allame featleri dinlemedin mi? Doğru ya nasıl dinleyeceksin max 2 yıl önce türemiş fanboysun

  4. nusret anlar
   nusret anlar
   20 saatler önce

   希望Flawxea dude shut the fuck up

 28. emine atmaca
  emine atmaca
  2 gün önce

  Ağır lafın bedeli çok ağır olur Ağla toplamın dinlenmedi diye Mary Jane'i kadar Burry Sopranonun 👽👽👾 krall yaağğğa

  1. tuğçe bulut
   tuğçe bulut
   4 saatler önce

   Mal mısın kız ?

 29. tugce •
  tugce •
  2 gün önce

  Gitar gibi çocuk...Unutulmayacaksın vio 🙏🏼

 30. Ali Anil Tilki
  Ali Anil Tilki
  3 gün önce

  Beyler çok çok iyi değil mi ya ??

 31. Ali Anil Tilki
  Ali Anil Tilki
  3 gün önce

  Bir ses rap müziğe ancak bu kadar yakışabilir 👍 Motiveeee

 32. Ahmet hakan Şahin
  Ahmet hakan Şahin
  3 gün önce

  Q

 33. Muhammet Namlı
  Muhammet Namlı
  3 gün önce

  Bizdeki mermiler plastik değil derken gaza gelen bi ben miyim ?

  1. Mustafa GT
   Mustafa GT
   12 saatler önce

   Daha eline su tabancası almamış adamlar neler diyor amk

 34. yiğit seğmen
  yiğit seğmen
  3 gün önce

  3 günde 500000 kere dinledim

 35. Kadir - Çetak
  Kadir - Çetak
  3 gün önce

  Çok güzel altyapı güzel sözler güzel flow yeterince güzel bi iş çıkmış ama diss tarafından bakarsak jokere yetişememiş :(

 36. Muhammed Eren Dervişoğlu
  Muhammed Eren Dervişoğlu
  3 gün önce

  Uzi'nin telefonuna bir Rapçi videosu daha ekleniyor :D

 37. mantıki psikolog
  mantıki psikolog
  3 gün önce

  Durup durup buraya geliyorum, şarkı acayip sardı beni. Yalnız bir takım yorumlar görüyorum '' Author: Motive Produced By : Dincy Mixed By : MixedByG Recorded By : MixedByG Mastering By : Anıl Hünkar Publisher: Turkish Music Publishing Label: M.O.B Entertainment / Associated label of GOVINET Director : Tepki Producer : GOVINET D.O.P : Çağrı Bakış '' bunu yazıp karşısına '' Söz: Joker Müzik: Joker Mix-Mastering: Joker Stüdyo: Hiphopjobz '' bunu yazanlar var. Bakın bu duruma, dinlediğiniz şarkıda ki motive ne diyor '' Birisi yok yanında arkadaşım diyebileceğin '' . Yani cevabı çoktan almış olmanız lazım. Galiba size tepki' nin davrandığı gibi davranıp teker teker açıklama yapılması gerekiyor.

  1. Engin Can
   Engin Can
   3 gün önce

   Bence motive'nin göndermesi joker olayında destekçisi olmadığı için

 38. MTC Game
  MTC Game
  3 gün önce

  00:40 ALLAH Rahmet Eylesin RİP VİO 🙏 👇🏻❤️

  1. Reb bEyiN PopGalçalen mq
   Reb bEyiN PopGalçalen mq
   Gün önce

   Bi bitmediniz kodumun çakma viocuları.

 39. Ali Aygün
  Ali Aygün
  3 gün önce

  Fanboyluktan vazgeçin bu diss olmuş

 40. İlker ilker
  İlker ilker
  3 gün önce

  Doktor : sadece 3 dakika 44 saniye ömrün kaldı Ben :

  1. Daniel Room
   Daniel Room
   12 saatler önce

   BUM BE YARRAG

 41. NytroGenXC
  NytroGenXC
  3 gün önce

  harbiden trash olmus

 42. blaze ONE
  blaze ONE
  3 gün önce

  GNG YEKİZYÜZOTUZİKİ!!M.O.B.!!

 43. Muhammet Tükenmez
  Muhammet Tükenmez
  3 gün önce

  BU DİSSİ YAZABİLİRMİYDİN ON SEKİZLERİNDE?

 44. Doğukan GÜNDOĞAN
  Doğukan GÜNDOĞAN
  3 gün önce

  İstanbul omuzlarımda rahat olun..

 45. CARRYKOK Katı
  CARRYKOK Katı
  3 gün önce

  Kafaları Deliklerinizden Yukarı Derkenki Ses tonu çok güzel amk laksdfklşasfd

 46. Tuğba Yıldırım
  Tuğba Yıldırım
  3 gün önce

  hayır dostum ben evime metrobüsle dönüyorum

 47. Doğukan Yağız Sakin
  Doğukan Yağız Sakin
  3 gün önce

  Bu beat bi harika dostum!

 48. Emerald Project
  Emerald Project
  4 gün önce

  Respect Dincy. Çok hoşuma gitti beat. Motiveye denecek laf yok zaten

 49. Ahmed Berke Temiz
  Ahmed Berke Temiz
  4 gün önce

  Farkederi telafi eder

 50. Berke Özkartal
  Berke Özkartal
  4 gün önce

  büyük sanatçı olucaksin motive.

 51. Brabori Goryed
  Brabori Goryed
  4 gün önce

  1:41-1:42 arası kick ne kadar güzel öyle

 52. engin coskun
  engin coskun
  4 gün önce

  1.Jokerin dissi Orta siklet çok punchline ve şahıs içeriyor. 2.Motivenin disi Ağır siklet orta Punch ve Sistemdeki alayını içeriyor. 3.Joker ne kadar zaman içinde verseleri Oluşturup yazdı bilemeyiz,Ama motiv kısa sürede bu işi yaptı. (Mesela Tep yaptı,Çok olmadı gibi Hafif siklet kaldı,Sesine fazla güvenmesinden olabilir ama battle değildi.) 4.Jokerin dissi arada - Ne alaka - ne diyor bu oo punch güzelmiş gibi sürüyor biraz karışık ama niyet belli 5.Motive Tavuk mu yumurtadan çıkar yumurtamı tavuktan çıkar ben anlamam Bafiler geçerim tadında Net. Son olarak Motiv & Joker Sizler sanat icra eden Şarkı yazabilen şairlersiniz Müzik yapın,Kavga,Fiziksel olaylara fanlarınız bile girebilir Objektif olarak olayın Oralara gitmesi ki Motivenin Geleceği daha parlak,Bu muizikten hırslarınız uğruna yok olmayın. Diss olacak,Ateşlendirir sizi de geliştirir bir yerde.Amaa lüften Disste olan Disste kalsın.

  1. engin coskun
   engin coskun
   3 gün önce

   +Kadir - Çetak Aynen kardeşim :) Burda biz kazanıyoruz dinleyciler olarak.İki parçada sporda - Araçta İyi gidiyor.Güzel sohbetin için ayrıca teşekür ediyorum,Keyifli dinlemeler dostum.

  2. Kadir - Çetak
   Kadir - Çetak
   3 gün önce

   Neyse brom sen öyle düşünüyon ben böyle iyi olan zaten kazanır dimi :)

  3. engin coskun
   engin coskun
   3 gün önce

   +Kadir - Çetak Orta siklet çok punch Ağır siklet az punc.Diyerek başladım. Yani : 2 adet 5 lira da 10 lira yapar / 10 Adet 1 Lirada. En güzeli Tepkinin Diissi.Dolar gibi bilene gelecekte değerli.Bilmeyen yine Terste kalmış :) Durum bu Kadirim,Güzel 2 parça dinlemiş olduk,İki tarafında emeklerine sağlık. Dileğim Seri devam etsin ama müzikte olan müzikte kalsın.

  4. Kadir - Çetak
   Kadir - Çetak
   3 gün önce

   Kardeşim bu parçanın jokerin parçasından daha iyi bi diss olduğunu savunuyorsun farkında mısın (joker fanı değilim) motive 1 versede yazdığı punch kalitesi ve sayısını joker 4 bara sığdırmış bence her şey ortada

  5. engin coskun
   engin coskun
   3 gün önce

   +Kadir - Çetak 1 Tane punç yazmışım,Turç da yazabilirdim neden kalbimi kırıyorsun bro :) Bak adam yazmış silmiş kaydetmiş değiştirmiş olabilir belki 1 ayda hazırladı Joker zamanı vardı,Hazırlandı sundu ki o işe de kötü demedim.Motive kısa sürede çıkardı onu göz önüne al.Ben dinleyicim fikrim bu,mantıklı bir şey bekleme Fikrime saygı duy.

 53. Kamil Şen
  Kamil Şen
  4 gün önce

  New school MC lerden rapin mirasını kaldırabilecek tek MC sadece autotune olmaz ise daha iyi olabilir zaten. motive gibi ghetto bir yerde büyümüş bir insanın ne paranın nede esrarın etkisine gireceğini zannetmiyorum bide amerikan rapindsn biraz daha uzaklaşırsa

  1. Raizen
   Raizen
   15 saatler önce

   Tolga ghetto çocuğu değil ki olum. Yeşilpınar ghetto sayılmaz

  2. Şamil ARI
   Şamil ARI
   21 saatler önce

   ghetto bi yerde dediğin yeşilpınar mı amk

 54. ZODİAC RN
  ZODİAC RN
  4 gün önce

  Beyler istanbul adamın omuzlarında rahat olun mazbatayı alıcaz

 55. Önemsiz biri
  Önemsiz biri
  4 gün önce

  Biri sözleri yazsın amk

 56. alone wolf
  alone wolf
  4 gün önce

  fenasın gene adamım

 57. Egemen Arıkan
  Egemen Arıkan
  4 gün önce

  joker fanboyları 10 iq amk.( joKziLla p7 sİkErR morqQq ). "mob fanboyu değilim" Jokzilla p7 gelirse ona göre cevap geleceğini düşünüyorum.

 58. Osmanovski
  Osmanovski
  4 gün önce

  bu beat türkiyeye fazla

 59. †Minik Yıldız†
  †Minik Yıldız†
  4 gün önce

  👍

 60. Anıl Gürler
  Anıl Gürler
  4 gün önce

  Naptın sen çocuk adam.

 61. Nazim Ortanca
  Nazim Ortanca
  4 gün önce

  KRALSIN ÖLÜRÜM SANAAAA

 62. bLazZe
  bLazZe
  4 gün önce

  Bağımlılık yaptı kapatamıyorum yardım edin

 63. Musa Tekin
  Musa Tekin
  4 gün önce

  Sözler????

  1. Musa Tekin
   Musa Tekin
   4 gün önce

   runle76 runle biliyorum ben altyazı sevmiyorum

  2. runle76 runle
   runle76 runle
   4 gün önce

   Altyazı var kardeşşş

 64. Kriyos Resmi
  Kriyos Resmi
  4 gün önce

  Massaka m.o.b kadar gangsterim demiyor AMK

  1. Eren Jeager
   Eren Jeager
   8 saatler önce

   +hasan map adamsın

  2. Traji GT
   Traji GT
   13 saatler önce

   +hasan map norm??

  3. Orkun Yaman
   Orkun Yaman
   20 saatler önce

   +hasan map şarkı güzel ama

  4. tolunay abey
   tolunay abey
   21 saatler önce

   +hasan map allame hem patronu hem içyüzü hemde jokere tek atar ona bakarsan .

  5. Marcos Comandante
   Marcos Comandante
   21 saatler önce

   İki duman alan Al Capone kesiliyor amk

 65. Amcan P
  Amcan P
  4 gün önce

  çok iyi olmuş

 66. Sercan Dinc
  Sercan Dinc
  4 gün önce

  MOTİVE JOKERİ ÇALDI DESTENİZDEN!!!

 67. mustafa esen
  mustafa esen
  4 gün önce

  1:51

 68. Wrt 136
  Wrt 136
  4 gün önce

  harbi öldürmüş motive joker bu saaten sonra müzik yapma bu parca fena oturmuş joker ryhme ve flowun hatta kelime haznenle övün motive gömmüş dostum tarafsız yorum temiz beat killa killa.

 69. Furkan Ekinci
  Furkan Ekinci
  4 gün önce

  Abi beat efsane

 70. Kaos Official
  Kaos Official
  4 gün önce

  *Bu kadar kıskanç olmayın be oğlummm bok sürmediğiniz yer kalmadı :)*

 71. wally west
  wally west
  4 gün önce

  süpersin motiii

 72. Serhat YASAK
  Serhat YASAK
  4 gün önce

  Bu çocuk gerçekten çok başarılı

 73. Betül Akyol
  Betül Akyol
  4 gün önce

  Fanboyluk yapmak için gelmiştim ama parça fanboyluk yapılamayacak kadar efsane olmuş affet Jok

  1. Engin Can
   Engin Can
   4 gün önce

   Kanka bence abarttın ben yazarım şahsen kafaya taksam 1 gün sürmez

  2. Betül Akyol
   Betül Akyol
   4 gün önce

   +Dejavu 0 buyur daha güzelini yap da dinleyelim o zaman

  3. Samet Sarı
   Samet Sarı
   4 gün önce

   yerim seni güzel yorum

  4. Dejavu 0
   Dejavu 0
   4 gün önce

   Abartmayin mk ya idare eder herşeyi abartmayi alışkanlık haline getirmeyin

 74. Prosox Tv
  Prosox Tv
  5 gün önce

  jok sikmiş

 75. ALi ÇiL
  ALi ÇiL
  5 gün önce

  Çok kaliteli bir diss zamanla türkiyenin en iyi rapçileri arasına gireceksin motive

 76. Celasun Koçovalı
  Celasun Koçovalı
  5 gün önce

  Fero babafingo

 77. Aytekin Aktaş
  Aytekin Aktaş
  5 gün önce
 78. oğuz can
  oğuz can
  5 gün önce

  Beat muazzam.

 79. By Brawe
  By Brawe
  5 gün önce

  Joker Joker MOTİVE (PARA BOL) Author: Motive Produced By : Dincy Mixed By : MixedByG Recorded By : MixedByG Mastering By : Anıl Hünkar Publisher: Turkish Music Publishing Label: M.O.B Entertainment / Associated label of GOVINET

 80. Hasan Çakır
  Hasan Çakır
  5 gün önce

  efffffane

 81. Vaio Official
  Vaio Official
  5 gün önce

  Noldu lan JOKER KOKER OLDU AMK ÇOCUĞU

 82. Ozan KAYA
  Ozan KAYA
  5 gün önce

  18 yaşında yazabilir misin diyor ama bahsettigi adam yazıyordu yani :) ama buda güzel olmuş diss tadında değil ama yinede kulağa hitap ediyor aralarındaki soruna son verip yetenek yardımlaşması yapsalar Türkiye yerine evrensel olsalar daha iyi olur ama böyle devam ettikleri sürece hepsi TRASH

 83. Celal Solak
  Celal Solak
  5 gün önce

  müthiş nereden baksan kusurusuz

 84. Stray crew
  Stray crew
  5 gün önce

  disslikelarda 4.3k amboy gördüm

 85. FBI OPEN THE DOR
  FBI OPEN THE DOR
  5 gün önce

  kayıtlarınız kanıtlarınız TRASH caddeleriniz cocuklarınız TRASH tavırlarınız VE laflarınız TRASH bize bakınca siz bedavasınız

 86. Mic Check
  Mic Check
  5 gün önce

  Kaliteli fakat hip hop filmlerindeki türkçe dublaj gibi söz yazıyosun bence İngilizce rap daha yakışır keşke denesen

  1. Berkan İşgören
   Berkan İşgören
   Gün önce

   Aynen ya. Adamın sesi de telaffuzu da bildiğin amerikan filmlerindeki dublajlar gibi. Amerikan tarzının yakıştığı tek mc bence.

 87. terskelepche
  terskelepche
  5 gün önce

  Çok kıyak kalbine sağlık kardeşim.

 88. yusuf koçak
  yusuf koçak
  5 gün önce

  Öyle söylediyse motive Mercedes’e binmeli Hayır dostum ben evime metrobüsle dönüyorum Yaşamak istediklerimi anlatıyorum çünkü Olmadığım birisi gibi hareket edemiyorum Siz? Nasıl şekil değiştirebilirsiniz biliyorum Artık gözlerime şaşıramıyorum Şeytani bi huy sadece şöhret için anıyosun Sadece şöhret için anıyosun Kardeşimin adını Son nefesi verdiğinde vio Çıkardınız kafaları deliklerinizden yukarı Değerimiz göçünce anlaşılıyorsa bu sefer sözüm değil meclisten dışarı Her zaman oturtmak istediniz otoritenizi ama şuan s*k*yorum kralı Bunu yapabiliyorum adamım Çünkü kardeşlerimle yürüdüm yolu tek yiyen ölüyor tek Her şeyim ailem için Sen değilsin şarkıların *rospu çocuğu Birisi yok yanında arkadaşım diyebileceğin Caddelere alışamıyorsun ama sokak rapi kazandırır Bir şekilde yabancıya değil mi? Değil , senin gibi değil tükürdüğünü yalamakla değil Milettin ağzında sakız olmak için değil! Sadece lanet oyunda kalmak için değil Yaşıtlarımdan daha da uzakta durmak için Birisiyle daha yan yana koyabilir misin beni ? Hayır , sana fazla gelir yetenek Şimdi s*ktir git elin boş 20 senedir ! Peki trap , neki trap? Zora sokuyor ki sizi , hani sizin yetenek ? Matematikler leş ama milyonun içinde Seneler seni mermi gibi delip geçicek Olsanız denermiydiniz ki siz benim yerimde ? Bu diss’i yazabilir miydin 18’lerinde ? Cebimden uçan hesabıma geri dönücek Para getirmeye devam ettikçe bu genetik! Ağır lafın bedeli çok ağır olur Ağla toplamın dinlenmedi diye Mary Jane’i kadar Burry Soprano’nun İstanbul omuzlarımda rahat olun Şehir senin namusun Ama sen *rospusun! Bizdeki mermiler plastik değil 70 sene yazsanda didaktik şiir İstediğimiz zaman Eskişehir! Kayıtlarınız , kanıtlarınız TRASH!1! Caddeleriniz , çocuklarınız TRASH!1! Tavırlarınız ve laflarınız TRASH!1! Bize bakınca siz bedavasınız TRASH!1! Kayıtlarınız , kanıtlarınız TRASH!1! Caddeleriniz , çocuklarınız TRASH!1! Tavırlarınız ve laflarınız Bize bakınca siz bedavasınız TRASH!1! Kayıtlarınız , kanıtlarınız TRASH!1! Caddeleriniz , çocuklarınız TRASH!1! Tavırlarınız ve laflarınız TRASH!1! TRASH GNG 832.Yanyol Küçükçekmece ve Güngören!

 89. Alihan Kurt
  Alihan Kurt
  5 gün önce

  Valla joker fanıyım ama sağlam diss gelmiş ama yine jokerin cevabı vardır

 90. Emirhan Bagiran
  Emirhan Bagiran
  5 gün önce

  BAKIN KİMSE BOS YAPMASIN ABİ YA MOTİVE VE JOKER GAYET İYİ DİSSLESTİLER ARTIK KİMİ BEĞENDİYSENİZ AMA BU KADARDA BOS YAPILMAZ :/

 91. No Media
  No Media
  5 gün önce

  Level Tamamlandı...

 92. Nazlı JK
  Nazlı JK
  5 gün önce

  fennnasın

 93. Ramp Musicey
  Ramp Musicey
  5 gün önce

  Iste siktimin boyle dissler jokeri yenemesede zorlar cok iyi bi rapci

 94. Mehmet Emre
  Mehmet Emre
  5 gün önce

  Motive diyorki bu dissi yazabilir myidin 18'inde ama bilmiyorki jok un zamanında üstadlara sevgi saygı içerisinde konuşuluyordu şimdi millet kendinden yaşça büyük ve yetenekli kişilere ana avrat sövüyorlar artık kimseninde sesini autotune den duyamıyoruzda zaten yükselmek yerine düşmeye devam ediyoruz bunlar yüzünden

  1. Bora B
   Bora B
   5 gün önce

   Sansar salvonun disslerini katmıyoruz herhalde sagopaya yazdığı

 95. CrazyMan 31
  CrazyMan 31
  5 gün önce

  Efsaneee

 96. Erşad Alp
  Erşad Alp
  5 gün önce

  ÇÖP!!

 97. hoenir
  hoenir
  5 gün önce

  Şehir senin namusun Ama sen orospusun #Respect

 98. Enes Akbaş
  Enes Akbaş
  5 gün önce

  Neyse en azından bu açıklama koymamış

 99. ASY ÖzGüR
  ASY ÖzGüR
  5 gün önce

  Ben Buryden diss bekliodum ama Motivede olur ama Bury de cevap versin iyice çıkamaza girelim

 100. Fırat Durak
  Fırat Durak
  5 gün önce

  Tepki gerçekten batıcak , sadece 3 sene sonra bu şirket batar