Eylem'in Zengin Olduğu Ortaya Çıkıyor - Yalan Dünya 51. Bölüm

Yalan Dünya
518 görünümler 82 875

Yalan Dünya 51. Bölüm Gülis'tan Orçun'u araken Eylem'in evine gidiyor. Eylem'in zengin olduğu ortaya çıkıyor.
51.Bölüm izle Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan’ın da bu bölüme konuk olacağı sevilen komedi dizisi “Yalan Dünya” kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Gülistan memlekete gidiyor. Gitmeden de, yan dairedekileri evlerinde bulunan bir dolabı kesinlikle açmamaları konusunda uyarıyor. Gizemli dolap, Bora ile Açılay’ı ise açmaları için kışkırtıyor.
Gülistan, aniden ortadan kaybolan Orçun’un peşindedir. Kısa bir süreliğine evi terk eden Orçun’u bulmak için önce Eylem’i gizlice takip etmeye başlar. Ancak Antakya’dan gelen sürpriz bir telefon, Gülistan’ı memleketlerine doğru yola çıkartır. Gitmeden de yan dairedekileri evlerinde bulunan bir dolabı kesinlikle açmamaları konusunda uyarır. Gizemli dolap, Bora ile Açılay’ı açmaları için kışkırtırken, Selahattin de Tülay ile evde baş başa kalma hayalleri kurar. Antakya’dan gelen ihbar yanlış alarm çıkarken, Bora ve Açılay dolabı açmayı başarırlar. Ancak içinden çıkanlar herkesi şoke eder. Nurhayat ile bir türlü yalnız kalamayan Emir isyanlardadır. Başbaşa kalmaları için son bir şans tanır. Tülay ile işe yetişmeye çalışan Zerrin bir kazaya karışırlar. Kendini şahit olarak yazdıran Zerrin, kazada, birbirlerine çarpan kişilerin Emir ve Bünyamin olduğunu öğrenince mahvolur. Çünkü Bünyamin’in aleyhine şahitlik yapması gerekecektir. Bu da kimliğinin ortaya çıkması demektir. Zerrin, Bünyamin’den kaçtıkça Bünyamin gizli şahidi ortaya çıkarmaya uğraşır. Deniz ile Rıza’nın arası ise, Gülistan’ın gizli dolabından çıkan sırlar ve Vasfiye’nin yumurtladığı laflar nedeniyle açılır.
Kocabaş Ailesi’nin otoriter babası Şehmuz Bey ve evin titiz hanımı Servet, aynı evde damatları Selahattin, kızları Gülistan, torunları Orçun ve bekar oğulları Rıza ile birlikte oturmaktadırlar. Antakya’dan Cihangir’e taşınan Kocabaş Ailesi geleneklerine bağlı olan babaları Şehmuz Bey’in hakimiyeti altındadır.
Damatları Selahattin, eşi Gülistan’a hiç bağlı değildir üstelik onu pavyonda tanıştığı Tülay ile aldatmaktadır. Evin tek oğlu olan Rıza, hiç sevmediği Nurhayat ile ailesinin baskısıyla nişanlanmıştır. Ancak bu duruma daha fazla katlanamaz ve Nurhayat’tan ayrılma kararı alır. Bu karar Kocabaşlar için yıkım olur. Aile, Rıza ve Nurhayat’ın arasını düzeltmek için seferber olur. Bu olaylar yaşanırken tüm ailenin hayatını değiştirecek bambaşka bir gelişme yaşanır. Deniz, yanında kardeşi Bora ile birlikte, bir dizide bir bölüm konuk oyunculuk yapmak için İzmir’den İstanbul’a gelir. Yıllardır aradığı fırsatı bulamayan Deniz’in hiç beklemediği bir anda şansı döner. Dizinin başrol oyuncusu sette olay çıkartıp işi bırakır. Bir anda bölüm oyunculuğundan başrole terfi eden Deniz, İstanbul’da ev arayışına girer. Setteki diğer bir oyuncu Açılay da ev aramaktadır ve Deniz’e ev arkadaşı olmayı teklif eder. Şehmuz Bey de Rıza’ya kızar ve Nurhayat ile evlendirdikten sonra oturmalarını planladıkları yan daireyi kiraya vermeye karar verir. Herkes bu daireyi tutmak üzere harekete geçer. Damat Selahattin o dairede metresi Tülay’ı oturtmayı planlarken, büyük bir tesadüf sonucu Deniz ve Açılay da aynı eve talip olur. Ancak Şehmuz evi sadece ailelere kiralamaktadır. Daireyi çok isteyen Deniz, Açılay ve Bora’nın aklına bir plan gelir. Plan işe yarar Şehmuz Bey’i ikna edip evi tutarlar. Ancak ilk başta yolunda giden işler kısa bir süre sonra kontrolden çıkar. Hayalleri suya düşen Selahattin, Deniz’leri evden attırmanın yollarını ararken, evin başkasına kiralandığını duyan Tülay, Kocabaşlar’ın evine baskın yapar. Bu sırada Deniz ve Açılay’ı televizyonda gören Şehmuz kandırıldığını anlar, ortalık karışır. Üstelik Rıza ile Deniz arasında da yeni bir aşk filizlenmektedir.

YORUMLAR

 1. Kişisel Gelişim
  Kişisel Gelişim
  16 saatler önce

  5:24 -bu çocuk suriyede iç savaşa falan katılmasın sakın sonra? -hangi tarafta? -orçun bu hangi taraf kaybediyorsa o taraftan katılır kesin

 2. abatyz nal
  abatyz nal
  Gün önce

  Boraboy dedi gitti... ooha ben de boraboydayim:))

 3. Kenny McCormick
  Kenny McCormick
  3 gün önce

  Amk salakları videoyu kırpıp içine sıçacağınıza hiç yüklemeyin daha iyi

 4. Eco
  Eco
  4 gün önce

  şu Gözde kadar gereksiz bir karakter yok ya

 5. Melanie Malfoy
  Melanie Malfoy
  5 gün önce

  Sonunda ne oluyo ki

  1. Irmak Yılmaz
   Irmak Yılmaz
   3 gün önce

   diğer videoyu izle yüklemişler

 6. çağla bst
  çağla bst
  6 gün önce

  Arkadasının annesiyim😂😂

 7. Murat İstanbul
  Murat İstanbul
  6 gün önce

  Kızılla bi. Gece gericen.... Şuan 2019 baya olgunlaştı o

 8. sude 123
  sude 123
  6 gün önce

  Bu kacinci bolüm

  1. sude 123
   sude 123
   5 gün önce

   Tsk ederim

  2. Tuba başer
   Tuba başer
   5 gün önce

   sude 123 başlıkta yazıyorya

 9. Kralice Kralice
  Kralice Kralice
  6 gün önce

  Orçun nerdeydi

  1. Irmak Yılmaz
   Irmak Yılmaz
   6 gün önce

   amcası ahmet'in evindeydi

 10. UmUt Aykut
  UmUt Aykut
  6 gün önce

  Sonunda

 11. Irmak Yılmaz
  Irmak Yılmaz
  6 gün önce

  Bu sahnenin devamında ağlayanlar fav

 12. Onur Vatansever
  Onur Vatansever
  6 gün önce

  Eksik atma lan şu videoları artık. Her paylaşımın altına 20 kişi aynı şeyi yazıyor , nasıl bir kıt kafalısın da 100 video da hala şunu beceremiyorsun

  1. Yaprak İzmirli
   Yaprak İzmirli
   6 gün önce

   Resmi kanal buuuu

 13. Onur Vatansever
  Onur Vatansever
  6 gün önce

  Eksik atma lan şu videoları artık. Her paylaşımın altına 20 kişi aynı şeyi yazıyor , nasıl bir kıt kafaladın da 100 video da hala şunu beceremiyorsun

  1. Onur Vatansever
   Onur Vatansever
   2 gün önce

   Elif Melisa fazla mı abarttım 😅

  2. Elif Melisa
   Elif Melisa
   2 gün önce

   Sakin ol reis

 14. Egemen Akbudak
  Egemen Akbudak
  6 gün önce

  Bu sahnenin devamı çok acıklıydı admin orayı da at

  1. Egemen Akbudak
   Egemen Akbudak
   6 gün önce

   @Hacer Karakus Full bölümden izle

  2. Hacer Karakus
   Hacer Karakus
   6 gün önce

   Devaminda ne oluyo merak ettim

 15. emrah malkoc
  emrah malkoc
  6 gün önce

  ya buranın sonu duygusal bitiyordu orayı da ekleseydiniz videoya. ne olurdu yani 10 dakika yerine 12 dakika olacaktı video ama güzel olacaktı.

  1. emrah malkoc
   emrah malkoc
   6 gün önce

   @Hacer Karakus merak ettiysen tr-center.com/line/video-Xh9J5VhZMTI.html linkinden izlerken 1:13:14 kısmından başlayarak izlersen görürsün. bayaa duygusal bir sahnedir.

  2. Hacer Karakus
   Hacer Karakus
   6 gün önce

   @emrah malkoc cok tesekkur ederim :)

  3. emrah malkoc
   emrah malkoc
   6 gün önce

   @Hacer Karakus bu eylemin annesi ona söylemeden garaj kapısından erkek arkadaşı ile kaçmış. eyleme hizmetçi kadın "sana yemek hazırlayayım mı" diyor. eylem de saol aç değilim diyor. sonrasında bu gülistan "ya annesi ben gidiyorum bile demeden mi gitti" diyor. tam çıkarlarken gülistan dönüp eyleme "kızım annem börek yaptı gel istersen. hem yedikten sorna arkadaşlarınla da takılırsın. akşam da bizde kalırsın ne dersin" deyince eylem "tamam olur geliyorum bekleyin" diyor. tekrar içeri geçerken dönüp " ama bekleyin" deyince babaları "bekliyoruz kızım hazırlan " diyor. eylem de "tmm bekleyin deyip içeri giriyor". böyle duygusal bir sahne.

  4. Hacer Karakus
   Hacer Karakus
   6 gün önce

   Sonra ne oluyodu

 16. cynthia irwin
  cynthia irwin
  6 gün önce

  yıllardır aradığım sahne çok şüküüürrr

 17. Yasar Naci Ugur
  Yasar Naci Ugur
  6 gün önce

  Ulann Selahattin...puştttt..