DOLAR DÜŞSE DE 8 ŞİDDETİNDE DEPREM OLACAK!

Meltem TV
1 023 görünümler 92 736

Dolar düşse de büyük deprem kapıda.... Ekonomi iyiye gittiği için mi dolar düşüyor sanıyorsunuz!
Yabancılar döviz getirsin diye yüksek faiz veren Türkiye, bu para bugün piyasalardan çekilirse ne olacak?
Özal'dan bugüne kadar kâr eden kurumları satan Ankara, şimdi batan şirketlere ortak oluyor!
IMF'nin isteklerini sessiz sedasız uygulanmaya mı başlandı?
***
Eko Analiz programında değerlendirilen bazı başlıklar şöyle;
* Merkez Bankası'nın kotasyon yöntemiyle döviz karşılığı Türk lirası swap (takas) işlemi sonrası mı dolar düştü?
* Swap (takas) işlemi nedir?
* Yabancıların Türkiye'ye döviz getirmesi dövizin düşmesi ekonomi iyiye gittiği için mi?
* Türkiye neden Merkez Bankasında bulunan dolar karşılığında TL basıyor?
* Dolar karşılığında basılan para 'Milli Para' olur mu?
* Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Hazine ve Maliye Bakanlığına yurt içindeki ya da yurt dışındaki şirketlere iştirak etmesini sağlama görevi ne anlama geliyor?
* ABD ile Çin arasında yaşanan ticaret savaşının Türkiye ve dünyaya etkisi...
* İhracata dayalı ekonomi modeli ile "Tüketime dayalı ekonomi modeli" arasındaki fark nedir?
* Çin'in ABD'ye karşı 'Milli Para' formülü hangi ekonomi modeline ait?
* Avrupa ve Asya'nın uyguladığı yeni ekonomi modeli hangisi?
* Hayvancılık ve Tarım neden ülkeler için önemli ve stratejik?
Mali Bakanlığı eski hesap uzmanlarından Yeminli Mali Müşavir Sani Ak, Ekonomist Selim Kotil ve Dosya programı yapımcısı gazeteci-yazar Ender Karabulut, Türkiye ve dünyadaki ekonomik gelişmeleri tüm yönleriyle "Eko Analiz" programında değerlendirdi.
EKO ANALİZ - 08 AĞUSTOS 2019 / Sani Ak - Selim Kotil - Ender Karabulut
#ekonomi #dolar #deprem
Meltem Tv Resmi Web Sitesi: www.meltemtv.com.tr
Daha fazla video için TR-center adresimize abone olun
Bizi sosyal medyadan takip edin:
Facebook: facebook.com/tvmeltem
Twitter: twitter.com/tvmeltem
Instagram: instagram.com/meltemtvcomtr

YORUMLAR

 1. Yakup Üveys
  Yakup Üveys
  9 gün önce

  Yeni bir Ekonomik Model yaşam kaynağıdır. Milli Ekonomi Modeli

 2. kadir kadir
  kadir kadir
  18 gün önce

  1 saatlik haydar baş reklamı .haydaş şöyle dedi haydar baş böyle dedi .haydar baş ekonomi modeli şöyle. haydar başın modelini rusya çin uyguluyor .1 saat kaybetmeyin özet bu.

 3. ak sakallı
  ak sakallı
  Aylar önce

  Ya arkadaş tamam iyi bir ekipsiniz bilmem ne ama Erol Mütercimler ile yaptığınız programı neden devam ettirmiyorsunuz? Bu nedir Allah aşkına? Yapın bu programıda yapın ama Erol hocanın analizlerine ihtiyacımız var.

 4. kerem erden
  kerem erden
  Aylar önce

  mondorosta ne yazildiysa adim adim yaptilar sira sevr geldi Allah bu zalimlerden kurtarsin uyansin artik gariban halkim

 5. Çağatay Özkan
  Çağatay Özkan
  Aylar önce

  Haydar Baş Hz. Tarikatı ve müritleri programı. Haydar Baş ı A.Oktar a benzettim konuşmacılar da kediciklerin ileri modeline denk geliyor. :). şaka maka güzel faydalı bir program olmuş.

 6. emre arikan
  emre arikan
  Aylar önce

  Selim bey mezapotamyayi abd degil israil ele gecirmeye calisiyor

 7. ali tatar
  ali tatar
  Aylar önce

  alanya devlet hastanesi kantinlerini 1 sene işletip parayı vurduktan sonra .2 trilyonluk kirayı ödememek için iflas ettik diyerek kantinleri kapatan çavuşoğlu yiğenlerine araştırma yapılsın .

 8. Filiz Bilgin
  Filiz Bilgin
  Aylar önce

  Özellikle 40-48 inci dakikalar arasındaki Selim Kotil açıklamasını değerli buldum. Sekiz dakikalık bölüm yeni video olarak yayınlansın lütfen. İlk defa medyamızda ortadoğu planı mantıklı açıklanmakta. Selim beyin zamanla detaylar ekleyip revizeler yapacağını umut ediyorum, planın zamanlaması ve aşamaları konusunda... Esad ile anlaşalım derken amaç nedir, Rusya ile yakınlaşma mı? Neden Rusya planın dışında düşünülmekte?

 9. isot 80
  isot 80
  Aylar önce

  Selim kotil sene sonu dolar 9 demişti bekliyoruz 8.90 olsa kabul değil

 10. mustafa korkmaz
  mustafa korkmaz
  Aylar önce

  sayın selim kotil 47. dakka 32. saniyede bahsettiğiniz acilen esatla uzlaşmamız lazım dediniz çok güzel dediniz şimdi size soruyorum.suriyede amerikan askerleri ve ypg pyd uzantıları aynı bölgede amerikan ajanları gizli amerikan askerleri varmı var onlar esatla uzlaştılarmı uzlaşmadılar bu bir gerçek.şimdi esatın gücü yetiyorsa ilk önce o amerikalıları çıkarsın ordan çıkaramaz kaldıki bizi hiç çıkaramaz bizim esatla uzlaşma yapmamız için esat otoriteyi kaybetmemesi lazımdı kaldıki esat otoriteyi kaybetti esat olacakları biliyo şu an esat teslim bu sekilde biz gidipte esat gel senle uzlaşalım dememiz yanlış kendimizi küçültürüz basitleştiririz amerikalıları başımıza rusyayı başımıza güldürürüz bu bir ikincisi esat kendi topraklarında arap baharı esnasında rusyaya dediki gel beni koru amerikayı durduralım bütün topraklarımı koru şimdi can alıcı soru soruyorum size neden rusya ve suriye sınırını komple amerikan ve terörist uzantılarından temizlemiyor. türkiyede suriyeye rusya ya diyorki kardeşim sen sınırlarını beni tehdit eden unsurları grupları temizlemessen senin topraklarına girer ben temizlerim bu bizim en doğal hakkımız . şimdi rusya danışıklı dövüş yapıyor amerikayla karşılıklı menfaatleri var esat buna çaresiz aslında esat isterki sınırlarım komple temizlensin. rusya ikili oynuyor.eğer rusya gerçekçiyse türkiyeyle işbirliği yapar amerikayı gönderir ordan eğer göndermiyorsa ikili oynuyo esat şu an rusyayla anlaşamıyo artı konuşmuyoda topraklarına aldı şimdi git de diyemiyo gitderse rusya tamam ben gidiyom dermi muamma esat kitlenmiş durumda rusyadan umduğunu bulamadı. esat sıkışmış durumda beni kurtar dediği rusya savaşı göze almayı bırakıp ben buralardan ne kaparım tutumunda.şimdi sizin türkiye esatla uzlaşsın dediğiniz durum rusyayla amerikayla uzlaş demenizdir.rusya amerika asla uzlaşmazlar.en büyük pastayı alırlar.tek çaremiz ne pahasına olursa olsun hertürlü konvansiyonel silah dahil olup sınırlarımız güvenli bölgeyi kurmaktır.herkese selamlar.

 11. Nikolay Sambo
  Nikolay Sambo
  Aylar önce

  abi cok güzel tespitler var mantikli konusmalar var fakat haydar bas propagandasini biraz daha az yapin lutfen

 12. TÜRKO TÜRK
  TÜRKO TÜRK
  Aylar önce

  AĞAÇ DEĞİL ORMANLARI YOK ETTİLER O ZAMAN BUNLAR MÜSLÜMAN DEĞİL YADA ALLAH İNAÇLARI YOK

 13. Esvet Zemzem
  Esvet Zemzem
  Aylar önce

  Deprem olacaksa dolar alın dolar.fırsatçilar

 14. Mevluet Simsek
  Mevluet Simsek
  Aylar önce

  Adam tam kafayi yemis ya !!! Amerika diyor orta doguya yerlesmek istiyor. Lan Amerikanin nüfusu 350 Milyon. Amerika toprak olarak ortadgunun 10 kati. Böyle manyak manyak tezler kurmak tam akla zarar

  1. Mevluet Simsek
   Mevluet Simsek
   Aylar önce

   @Unal Aslan tamam arkadasim, önemli degil.

 15. Mevluet Simsek
  Mevluet Simsek
  Aylar önce

  Adam Hayadar Bas deyip duruyor. La hep Türkiye batti deyip duruyorsun, ama hicde bir sey olmadi simdiye kadar

  1. barış çalıkuşu
   barış çalıkuşu
   Aylar önce

   Şimdiye kadar doğru söylüyorsun haydar baş deprem olacak diyor depremler de bir kaç saniye de olur biter

  2. Unal Aslan
   Unal Aslan
   Aylar önce

   @Mevluet Simsek sildim özür dilerim mevlut bey

  3. Mevluet Simsek
   Mevluet Simsek
   Aylar önce

   @Unal Aslan makatla ne alakasi var simdi ? Aklinca küfürmü ediyorsun ? Ben hayatta bizim millet kadar kafayi uckurla bozmus toplum görmedim

 16. Alınteri Ak
  Alınteri Ak
  Aylar önce

  Arkedeş tv de konuşması kolay.Siz dolar yükselsin herkes dolara hücum etsin diye program yapmışsın. Yazık bu gemide sende varsın. Doların %100 yükseleceğini bilsende söylememen lazım. Sen bu vatanın evladimisin.80 milyonu devleti bu konuşmalarınla batirmaya çalışıyorsun. Sizin yaptığınızı gavur yapmıyor. AKP bu ülkeyi aldığı durumdan 1000 katı çok iyiyiz.Sizin gibi şom ağızlilarin yüzünden bu haldeyiz. Size bu konuşmaları yapmanızı kim istiyor incelemek lazım. Türkiye dostu değilsiniz.

  1. Removebe4flight
   Removebe4flight
   Aylar önce

   Ö... S...

 17. DEEPSTROKE DAVUT
  DEEPSTROKE DAVUT
  Aylar önce

  Ne oldu Keltoş'un palavraları tutmayınca sahneye bu geri zekalıları mı çıkardınız?Şizofrenlere,geri zekalılara,morfinlenmişlere 31 e devam...Daha çooooooook otuzbir çekersiniz amk inbeleri

 18. Scottish Fold
  Scottish Fold
  Aylar önce

  olum siz adnan oktar cemaati gibisiniz kafalar gitmiş :))))

 19. Scottish Fold
  Scottish Fold
  Aylar önce

  çin ithalata dayalı bir ülkedir. yoksa abd ile neden müzakere etsin. sırf abd ye bir şey satamasa batar. ayrıca çinde 3 trilyon dolarlık batık kredi var. çin vatandaşı neredeyse hiçbir şey almaz sürekli tasarruftadır. gelirleri çok düşüktür.

 20. Mustafa Demirkilic
  Mustafa Demirkilic
  Aylar önce

  prof haydar bas kimdir. niye bu kadar bu ismi kullaniyorsunuz?

  1. Mustafa Demirkilic
   Mustafa Demirkilic
   Aylar önce

   @barış çalıkuşu hic bir maksadi sasacak hareket kotu niyetli ortaya cikmaz, kendinide kotu gostermez, secilmis kisiler cevresine en elit kisileri dahi topliyacak beceri ve yetenege ve kulture sahiptir zaten. icinde suphe birakmiyacak sekilde hersey gelisir ve ilerler. bunu yaparkende seni kendine oyle bir inandirirki, her duzeni her sistemi karsisina alir ve senin savundugun dogrular icin savasmana zemin hazirlar. bunlarin hepsini biliyoruz duyuyoruz. Oyle yada boyle konustuklari ne kadar dogru olursa olsun bana gore Prof Haydar Bas bir planin adamidir ve bu duzenege yardim eder. AMa rusya nin ama iranin, birileri mutalaka arkasinda vardir. Bu konuda ne sen ne de ben fikirlerimizden donebiliriz. ben inandigimi yaziyorum sende oyle. umarim yanilan sen olmazsin.

  2. barış çalıkuşu
   barış çalıkuşu
   Aylar önce

   @Mustafa Demirkilic Fettah gülen e herkes muhterem hoca efendi dediğinde haydar baş hayır o hoca efendi falan değil fetö dedi ekonomiye gelince o kadar çok ekonomist izledim ki hepsinin çözümü sıcak para getirmek ekonomiyi çevirmek yani çözüm diye sunulan çözüm için de çözümsüzlük kusura bakma da bizimki biat etme kültürü değil az çok sorgulama yeteneğine sahibim ne kimsenin yalakalığına soyunacak biri ne de haydar baş ın böyle bir şey e ihtiyacı yok

  3. Mustafa Demirkilic
   Mustafa Demirkilic
   Aylar önce

   bunlarin hepsi beyin yikama. Birilerinin adami haydar bas, sizlerde onlarin hizmetkarisiniz. uyutuluyorsunuz. gulen cemaeti yada bir tarikattan farkiniz yok. gozunuz hic birseyide gormuyor. kor olmussunuz. Biri geliyor bilmediginiz uc bes sey soyluyor hemen onu gozunuzde buyutuyorsunuz. bu tur kisiler ozel gizli istihbaratlar tarafindan yetistirilir egitilir. sizleride koleleri yaparlar

  4. barış çalıkuşu
   barış çalıkuşu
   Aylar önce

   @Mustafa Demirkilic bilmekle alakası yok keşke sana yazdığımı biraz zahmet e girip araştırsaydın amacım seni karşıma almak değil Afrika da ki aç çocukların bile hayatını değiştirecek bu kafayla gidersek yok olup gideceğiz diyor üç beş küresel elit ve yandaşlarıın nasıl dünyayı sömürdüğünü bu sömürü düzeninin sona erecek formülü söylüyor adam dünya çapında bir ekonomi tezi ortaya koydu sen hala dalganı geçiyorsun sana nasıl cevap vermemi bekliyorsun

  5. Mustafa Demirkilic
   Mustafa Demirkilic
   Aylar önce

   @barış çalıkuşu yada sen cok sey bildigini saniyorsun

 21. Sercan Tekin
  Sercan Tekin
  Aylar önce

  abd akpyi kullanarak devletin her yerine nüfuz etti

  1. Sercan Tekin
   Sercan Tekin
   10 gün önce

   @BFME EDAİN MOD V2 adamım yanı bişey bilmiyon barı konusüpda kendini rezil etme bi ülkenin Başbakanı hem onlardan cesaret madalyası aldı hemde BOP projesinin eş Başkanı

  2. BFME EDAİN MOD V2
   BFME EDAİN MOD V2
   10 gün önce

   Abd nasil erdoğanı yönlendiriyor ? Abdnin adamiysa neden yaptirim uyguladılar baskilar var ?. La siktirin giidin kuş beyinliler . Tayyip amerikanin adamiyda dolar neden 6 tl

 22. atomic ant
  atomic ant
  Aylar önce

  Siz de gobek atar oynarsiniz iran la oyle degil mi!

 23. Ahmet Sahin
  Ahmet Sahin
  Aylar önce

  Turk hayvanlarini tuketmek istiyorsaniz😂 koptum. Ama guzrl program

 24. omer faruk Harmanci
  omer faruk Harmanci
  Aylar önce

  Düştüğü için kilitlendik, çin yen değerini düşürdü diye savaş açtı ya biz ne yapmaya çalışıyoruz 😳🧐🧐

 25. nahit yaz
  nahit yaz
  Aylar önce

  Munafiklar topluluğu,

 26. brunei ankara
  brunei ankara
  Aylar önce

  Swap:Hocam kısaca doları kiralamaktır

 27. Durmuş Kurnaz
  Durmuş Kurnaz
  Aylar önce

  Olmassa amk bu mal millet akıllanmaz..

 28. Mustafa YAPRAKCI
  Mustafa YAPRAKCI
  Aylar önce

  Müzede saklamak lazım sizi. ne ayaksınız anlamadım

 29. Malazgirt 1071
  Malazgirt 1071
  Aylar önce

  sacmaliyorsunuz kotil,, bastiginiz kagit ( TL ) baska ulke kabul ediyormu ?.. hayir.. siz daha piyasa , hazine , nasil islem yaptigini bile yanlis , yahut bilerek yalan soyluyorsunuz.... siz paranizi madeye dayatirsaniz sabitlesir,, mesele dolar neye baglidir ?? .. bilen varsa yazsin bakalim

  1. barış çalıkuşu
   barış çalıkuşu
   Aylar önce

   Anlamadığın konu hakkında bir de ahkam kesersen böyle saçma sapan yorum atarsın

 30. Erdem Şentürk
  Erdem Şentürk
  Aylar önce

  Şu haydar baş denen adam benim aklımın ermediği yaptığı şeyler dinler ken bile anlayamadığım profösör lan adam dinleyin bi amk kulak verin ölmeden bi faydalanın amk

 31. Badem Gözlü impala
  Badem Gözlü impala
  Aylar önce

  Ülke bitmiş agliyani yok 😩

 32. Salih Yelboğa
  Salih Yelboğa
  Aylar önce

  ❤❤❤ Koltuklar gıcırdaması da olmasaydı iyidi

 33. Gūlperi Ün
  Gūlperi Ün
  Aylar önce

  Bugun hava çok garip

 34. Mehmet Akkurt
  Mehmet Akkurt
  Aylar önce

  Selim kutul bey konuşsun

 35. numan yalvacer
  numan yalvacer
  Aylar önce

  1 saat kayıp... boş konuşuyorlar

  1. Unal Aslan
   Unal Aslan
   Aylar önce

   1 saatini daha değerli işlerde kullansaydın keşke neyse git kurtlar vadisi izle

 36. Pala Aslan
  Pala Aslan
  Aylar önce

  Enfes bir yayın olmuş,hepinize teşekkürler.

 37. Alpay Yildiz
  Alpay Yildiz
  Aylar önce

  haydar baş denen kişiyi köpürtüp şişrmeseniz daha çok güvenilir olursunuz mustafa kemal seyyiddir diyen o garip kişiyi adeta kutsuyorsunuz onun ulu öndermiş gibi gibi tuhaf şekilde ululuyorsunuz. Size de güvenim sıfır burada bazı problemleri doğru teşhis etmek doğru politikayla çözebileceğiniz anlamına gelmiyor bunları söyleyerek kendinize celbedip sonra bu söylediklerinizle tamamen ilgisiz hain politika izlemeyeceğinize en ufak bir garanti olmadığı gibi tam aksine daha fazla ihtimal var

  1. barış çalıkuşu
   barış çalıkuşu
   Aylar önce

   Sen kadir mısırkafa yı izle burada ne işin var

  2. Orhan Özdemir
   Orhan Özdemir
   Aylar önce

   La ziiiyyyyyy

  3. Alpay Yildiz
   Alpay Yildiz
   Aylar önce

   yesinler kapasiteni

  4. Sever Sever
   Sever Sever
   Aylar önce

   Senin anlayagacin bir konu degil sadece dinle yorum yapma içeceğin bir bardak su fazla koyarsak bogulursun kapasiten yetmez

 38. SİYAH BEYAZ
  SİYAH BEYAZ
  Aylar önce

  Bu adamı dediklerini böyle destekliyorsunuz ama belediye seçimlerinde 0.10 oy aldı 😊😊😂😂

  1. cellat faruk
   cellat faruk
   Aylar önce

   destekliyorsan oy ver aslanım

  2. İdris Otağ
   İdris Otağ
   Aylar önce

   Olabilir bu toplum ahmak gibi yüzyıldır hep abd nin köpeklerini başa getirir .Seni gidi trooolll

 39. argun 13
  argun 13
  Aylar önce

  Besleme Ekonomistler iş Başında.bomboş adamlar. İşleri felaket tellaligi.

 40. Ibo Can
  Ibo Can
  Aylar önce

  15.8.2019 dış işleri bakanı sözleri, "orta yandaş medya"da şöyle veriliyor: ABD'NİN BİR OYALAMA TAKTİĞİ GEÇERLİ OLMAYACAKTIR. TRUMP IN GÜVENLİ BÖLGE İÇİN 20 MİL SÖZÜ VAR. GÜVENLİ BÖLGE MUTABAKATI KONUSUNDA, DETAYLANDIRILACAK KONULAR VAR. ABD, YPY'YE SİLAH YARDIMINA DEVAM EDİYOR." ŞİMDİ DÜŞÜNELİM SORALIM; BİZİM HAREKETE GEÇMİŞ ORDUMUZ YUKARIDAKİ İFADELERDE YER ALAN ABD İLE NASIL GÜVENLİ BÖLGE OLUŞTURACAK? NASIL YPG İLE MÜCADELE EDECEK. BİZ DE GÜZEL SÖZLER, DERS VEREN SÖZLER VARDIR: "İT İLE ÇUVALA GİRİLMEZ, YILAN İLE ÇUVALA GİRİLMEZ" GİBİ. BİZ ABD İLE ABD NİN SİLAHLANDIRDIĞI ÖRGÜT ÜZERİNE NASIL GİDECEĞİZ? "DENİZE DÜŞÜP YILANA MI SARILIYORUZ" VEYA ABD İZİN VERMEDİĞİ İÇİN Mİ BÖYLE YAPIYORUZ? ABD YPY VURMA DİYECEK, VURAMAYACAĞIZ. REJİM RUSYA DESTEĞİYLE HAREKET EDİNCE HAREEKET EDEMEYECEĞİZ.. BİZ NE YAPIYORUZ, NEREYE GİDİYORUZ? İSRAİL İÇİN Mİ, KÜRDİSTAN KURULSUN İÇİN Mİ ÇIKMAZA GİRECEĞİZ?

 41. Kartal Sevim
  Kartal Sevim
  Aylar önce

  Saadeti kardeşlerimizi seviyoruz saadeti olmasak çünkü hepsi iyi ahlaklı insanlarımız sagolsunlar

 42. Solidario Libertad
  Solidario Libertad
  Aylar önce

  Ekonomide deprem olsun da götünüze kına yakın kıyamet tellalları. 100% Hırsızlık odaklı AKP elbette bu sorunu çözmeye vakit ayırmaz ama sizin bu attığınız başlığın da kimseye faydası yok. Hayırdır dolarınız mı var kenarda? Milletti panikletip dövize saldırtmak dışında bi faydası yok. TL'yi convertible para olmaktan çıkaracaksınız ve devletin müdahil olduğu bir ekonomiye geçeceksiniz.

  1. Solidario Libertad
   Solidario Libertad
   Aylar önce

   @Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE Ne baronu olum malmısın. Sıradan vatandaşım. Sözde muhaliflerin tek derdi ürkütücü başlıklarla click bait yapmak. Halkı düşünen yok. Amcık bi de bilgime laf atıyorsun herkesi kendin gibi bi sik bilmiyor mu sanıyorsun. Lira serbest piyasaya konu olduğu sürece emperyalistlerin müdahalesine de konu olur. Birincisi bunu kaldıracaksın. İkincisi üretimde milliliğe gideceksin. Tüm dünya ambargo koysa dahi sarsılmaz olacaksin. Devlet ekonomiyi milli hedefler doğrultusinda yönetecek, gelişmesine öncü olacak. Ne özel sektör ne de sradan insanlar gelişme yönünde bir adım atmaz. Türkiye'deki tüm şirketler wannabe şirket, bi tanesinin özgün bir başarısı yok. Sikik amerikan özentileri. O ekonomi bölümünde öğretilenleri okuyanların hepsi kıyamet tellallığı yapıyor. Okudukları okullarda emperyal propaganda öğrendiler çözüm üretmeyi değil. Ekonomi batsın da götümüze kına yakalım modundalar. Bir video daha çekip, ben haklıydım geleceği ben tahmin ettim diyecekler. Tüm dertleri bu.

  2. Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   Aylar önce

   Cahil youtube baronları aklın zekanı göremedim bilmediğin şeyin cahilisin

 43. Murat Yüceyurt
  Murat Yüceyurt
  Aylar önce

  Bir grup şerefsiz var 10yildir aynı masalı anlatıyor ekonomi çöktü battik bittik bunlar vatan haini kahpeler

  1. Murat Yüceyurt
   Murat Yüceyurt
   27 gün önce

   @Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE ne halde söyle hastane kuyruklarında mi öluyorsunuz maaş kuyruklarında mi öluyorsunuzyorsunuz cenazenizmi verilmiyor tüp mu bulamiyon çöpün mu toplanmiyor yoksa çocuğuna kitap mı bulamıyorsun ne haldesin maaşın depremzedelerin parasıyla mi ödeniyor

  2. AntisocialSka1
   AntisocialSka1
   Aylar önce

   Murat Yüceyurt. Sana bir iq testi yapılsa, çok büyük ihtimal hayatını kendi kendine idame ettiremeyecek seviyede düşük zekalı çıkarsın. Yani kafası az çalışan etkisiz eleman boşbeleş zırzopun tekisin.

  3. Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   Aylar önce

   Şerefini senin bahsetmiyom yerlerde sürünüyor

  4. Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   Aylar önce

   Yalanmı şuan ülke ne halde

 44. Tansel Aktaş
  Tansel Aktaş
  Aylar önce

  iki lafınızdan biri haydar baş, haydar baş milli ekonomi. olabilir sayın baş değerli biri olabilir ama bu şekilde papağan gibi sürekli ama sürekli tekrarlamanın bir anlamı yok görün artık. belki de bu yüzden yıllardır %0.5 bile oy alamıyorsunuz. sürekli ve aşırı şekilde haydar beyi övüyorsunuz ve halk kuşkuyla bakıyor bu nedenle.

 45. SPOR&OYUN
  SPOR&OYUN
  Aylar önce

  Siz banladaki dolari cekmedikce dolar yukselmez az kafayi calistirin yuklelmesini istiosaniz cekin parayi

  1. Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   16 gün önce

   Sen nasıl çözdün bu işi

 46. Tolga Basar
  Tolga Basar
  Aylar önce

  Bu kadro bu milletin kurtuluşu.

 47. Ercan Sorma
  Ercan Sorma
  Aylar önce

  Iki senedir 10 lira olacak dediniz olmayinca dusunce deprem olacak.sizin Allaha inamciniz yok. Ahlak hakgetire. Utanma arlanma yok.haydar bas mi kurtaracak bu memleketi.o önce kendini kurtarsin.

  1. Ercan Sorma
   Ercan Sorma
   26 gün önce

   @Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE Demek 7 yasinda ne ise 70 dede ayni olan dimdik duran milletiyle iletisim kuran ve milletin yarisindan fazlasinin oyunu alip BASKAN olan birinin arkasindan gitmek BAGNAZLIK.guzelmisgencliginde MHP il yonetiminde olan istanbula gelince AKP ye muracat eden olmayinca beylikdüzünde chp ye kapagi atan yesili sevdigi icin kazdaglarinda orman yapacak yer alan sonra istanbula aday olan kaybecek dakikamiz mazbatam da mazbatam diyen sonra gezmeden istanbulu unutan simdiden gelecek baskanlik secimi hazirlik yapan SULEYMANCI birinin arkasindan gitmektense birak ben bagnaz olmaya raziyim.hatta en Buyyuk bagnaz olmaya razixim.yasasincehennem Aydinlar icin. umut baglamak

  2. Ercan Sorma
   Ercan Sorma
   26 gün önce

   @Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE gecen sene fenerbahce ne hale geldi.size göre türkiyenin gercek sahibini baskan yaptiniz haliniz ortada kuruldugunuzdan beri bu kadar rezil olmadiniz.senin kaderin bu karsindaki ni bitti dersin.biz küllerimizden yeniden dogariz.sizde sag cenahin artiklariyla orada karsiligi olmayan soytarilari umut diye bakar durursunuz mal gibi.bize cahil derssiniz.Atanizin yazdigi nutku okur ama anlamazsiniz.atasinin yazdigi ve bir nevi mirassidir ama okuyup anlayamassiniz.KICIMIN AYDINI.

  3. Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   26 gün önce

   Akp zihniyeti kör bağnazlar cenahı ülkeyide. Bitirdiniz keşke sizler bitseydiniz cahil sürüleri yorum ucuz basit sığ olunca böyle olur elveda son finişh

  4. Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   26 gün önce

   Buda siyasi parti yanlış bu sistem hastalığın çaresi var diyor tedavi yanlış teşhis yanlışsa sorun çöüzülmüyor bunu anlatıyor milleti uyarıyor yanlışmı uyarmak

  5. Ercan Sorma
   Ercan Sorma
   Aylar önce

   @Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCEyorum yapanin niyetini sorguluyorum ben zeki akilli ve cok okumus arkadas.diyelimki baban agir hasta, sokaga cikip gece gündüz babam hasta iyilesmiyor diye bagirinca baban iyilesirmi.anlatmak istedigim bu. Sen cok zeki olunca anlamasi zor oluyor herhalde neticede cahil biri yaziyor.Sen bu konuyu anlaman icin daha br firin ekmek yemen gerek.kim nediye konusur derdi amaci nedir.etrafin maddi manevi kusatilmis , tekrar emrine girmen icin bastiriyorlar.bunuda dolarla finans kuruluslari ile yapiyorlar.bak amerika almanya daki bir araba firmasina ceza yazdi otomativ sanayi sikinti icinde. Neyse siz gibi Haydar Bas i dinleyerek memleket kurtaranlar en buyuk ekenomist i dinleyerek duzeltirsiniz artik.kemalistler sahte tarikatcilar hepiniz cok okudunz kurtarin memleketi.

 48. Konvict Upfront
  Konvict Upfront
  Aylar önce

  Bu Haydar Baş hoca ve talebelerine hastayım. Heleki selim kotil

 49. BFME EDAİN MOD V2
  BFME EDAİN MOD V2
  Aylar önce

  Yil sonuna kadar dua et 10 tl olsun

 50. Erşan Ersoyol
  Erşan Ersoyol
  Aylar önce

  dolar düşse de siz üzülüyorsunuz tabi.17 yıldır felaket tellallığı yaptığınız için.artık garip gelmiyor.mb faiz indirince dolar 10 tl olacaktı batacaktık.şu terörle mücadeleye harcanan paraya ve pkk nın siyasi acentası hdp ve onun ortaklarına da bir değinseydiniz.tabi siz de onlardan olduğunuz için işinize gelmez.

  1. AntisocialSka1
   AntisocialSka1
   Aylar önce

   Erşan Ersoyol Peki daha yeni kanal kanal gezip terörist başı Apo’nun mektubunun teşrifatını yapan kim, kaypak? Utanmaz pişkin, söyle bakim, daha yeni kim yaptı bunu?

 51. Taner Koseoglu
  Taner Koseoglu
  Aylar önce

  Arap zihniyetinden kurtulmadıkça bu ülke hiç bir yere varamaz (!)

  1. Muzaffer Cengiz
   Muzaffer Cengiz
   29 gün önce

   Ermeni ve Yahudi zihniyetinden kurtulmadıkca bir yre varamayız

  2. Bra
   Bra
   Aylar önce

   @muammer 1200 yıl kadar arap zihniyeti yönetti

  3. Oguz Korkut
   Oguz Korkut
   Aylar önce

   muammer Evet ! Arabizm , dincilik idare etti .

  4. Mahmut Mahmut
   Mahmut Mahmut
   Aylar önce

   Lan nasıl arab zihniyeti Yahudi bankerlerin kucağına dusmusuz arapalar zengin AMK petrolü Zartı zurtu var beyinleri yok bizde hicbisey Yok

 52. BELGİN GÜLER
  BELGİN GÜLER
  Aylar önce

  HAKLISINIZ ama asla kendinizi anlatamazsınız Haydar beyi bu derece dilinize pelesenk yapmanız sayın Haydar beye ciddi zarar vermekte AKLINIZI BAŞINIZA ALIN İYİLİK DERKEN VATANA DOLAYLI KÖTÜLÜKTESİNİZ SAYIN HAYDAR BEY SAYENİZDE TARİKAT LİDERİ GİBİ TANINDI SİZLER BUNU DÜŞÜNEMİYORSANIZ EGERSAYIN HAYDAR BEYE ZARAR VERMEKLE KİRALANMIŞ SİYONİZTLERSİNİZZZZZ

  1. Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   Aylar önce

   Saçmalamışın hemde cahilce kendince bilgisi olmayan düşmanlıl yapar sen iyi dinlemiyon ülke ne halde çözüm bilen varmı sende varmı olamaz saçmalamışın parti lideri varmı yok bilgin yok yazma kimsin necisin bilsek

 53. Bilgin Vatansever
  Bilgin Vatansever
  Aylar önce

  Haydar Baş reklamları izliyorsunuz.

  1. Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   Aylar önce

   Doğruyu kimin söylediği önemli diğer liderlerin varmı böyle görüşü

 54. seenone
  seenone
  Aylar önce

  ak parti ile yola devam kardeşim. neden mi? 2023 te kara lastik üretebilmek için, 2057 de tahtadan yerli oto lastiği için, sapan ve mızrak silahlarını yapmak için. mancınık yapmak için hadi mal oğlu mallar yine akp ye oy verin

  1. Removebe4flight
   Removebe4flight
   Aylar önce

   @Muzaffer Cengiz ö.... S... Muzo

  2. seenone
   seenone
   Aylar önce

   @Muzaffer Cengiz senin ananı chpliler siksin de rahatla, amına koduumun oolu

  3. Muzaffer Cengiz
   Muzaffer Cengiz
   Aylar önce

   Ah yoldaşlar ah CHP iktidar olsaydı uzaya çıkardık herşey bedava olurdu hele birde kominizmi kurarsak tamamdır

  4. Ali Veli
   Ali Veli
   Aylar önce

   Bravo........

 55. Mesut Payaz
  Mesut Payaz
  Aylar önce

  biri sayabilir mi kaç defa haydar baş dediler ?

  1. Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE
   26 gün önce

   Saçmalama sen en iyisimi insan bilmediği şeyin düşmanıdır anlama anlatma kabiliyeti yok

  2. Ms
   Ms
   Aylar önce

   Prof dr u unuttun

  3. Mesut Payaz
   Mesut Payaz
   Aylar önce

   @Sever Sever tanımadığı insanlar hakkında böyle cahilce yorum yapabilen birini muhatap almam tabi

  4. Sever Sever
   Sever Sever
   Aylar önce

   @Mesut Payaz onun anlayacak sende kapasites yok

  5. Mesut Payaz
   Mesut Payaz
   Aylar önce

   @Mustafa FENERBAHÇE 1907 FNRBHCE hic kendine soruyormusun butun dunyayi degistirmis bir proje yapan adamin turkiyede siyasette ne isi var ?

 56. Pelikan Necati
  Pelikan Necati
  Aylar önce

  selim beyin surda yanlisi var paranizi baska bir paraya endexlerseniz kasaniza koydugunuz kadar para basma yetkisine ve imkanina sahipsini demis allah askina hicmi ekonomist arkadas yok yahu bu elzem hatayi düzeltecek ayni hatayi ve mantik depremini bitcoin ve blockchain teknolojilerini konusurken de yapmislardi resmen akp2liler gibi fantezi yapiyor selim bey gibi mantikli bir insana yakismiyor paranizi convertible major bie para birimine endexlemeniz icin o para biriminin merkez bankasi rezerv altini kadar meblaninizin olmasi gerekir bu kumari cin yuan ile yapmaya kalkti ama cin2in hani o selim beyin nerde ise secde ettigi cin merkez bankasi amerikan merkez bankasi kadar altin rezervi olmadigi icin direk yuanda resesyona gitti bakin sizi seven ve destekleyen biri olarak lutfen bilmediginiz islerde yorum yaparken birazcik mantikli bir bilgi sahibi olup ondan sonra aciklama yapin muhaliflerde ak troller gibi sacmalayinca kime guvenecez allah askina umarim selim abi bu yanlisini duzeltir

 57. Fikri Aksoy
  Fikri Aksoy
  Aylar önce

  TAKMAYIN KAFAYA ,JÖLELİ BİR ÇARE BULMUŞTUR,

 58. Mehmet Pektas
  Mehmet Pektas
  Aylar önce

  EKONOMİDE DEPREM OLMAZZ SEN GİBİLERİN SAYESİNDE DEPREM OLURR SELİMMMMMMMMMMMMM

 59. Lorden lucis cane corso kennel
  Lorden lucis cane corso kennel
  Aylar önce

  güvenli bölge ayrı video olmalı, uzun zamandır niye burası diye düşünüyordum? petrol altın yok niye?

 60. Stephan CONNECTICUT
  Stephan CONNECTICUT
  Aylar önce

  Haydar baş reklamı yapma selim bey !!!!!

  1. AYŞE KÜÇÜK
   AYŞE KÜÇÜK
   Aylar önce

   sa na ne... sana mı sorcak