Atilla Yeşilada ile "Küresel çalkantı ve Türk ekonomisi"

Medyascope
388 görünümler 20 656

Patreon.com’da Medyascope.tv’ye nasıl destek olurum?
1. www.patreon.com/medyascopetv adresine gidilir.
2. Sağda görülen ‘Become a patron’ sekmesi tıklanır.
Burada standart olarak gelen 1.00 $ sekmesine destek için düşünülen aylık miktar yazılır. Bu tamamen size kalmış, bütçenize göre 1, 2, 5, 10, 100 $’lık destek yapabilirsiniz. Ve ardından Continue itıklanarak devam edilir.
3. Bu sayfada isterseniz facebook hesabınızla isterseniz bilgilerinizi girerek patreon.com’a destekçi olarak üye olabilirsiniz.
Bilgilerinizi doldurup, patreon kullanıcı sözleşmesini okuyup onayladıktan sonra Sign up sekmesini tıklayın. Eğer mail adresiniz ile üye oluyorsanız bir onaylama maili alacaksınız. E-postanızı kontrol edip gelen onay mailindeki linki tıklayın.
4.Bu link sizi profil sayfasına götürecek. Bu bölümü doldurduktan sonra tekrar www.patreon.com/medyascopetv sekmesine tıkladığınızda aylık desteğinizi belirleyip, kredi kartı bilgilerinizi girerek Medyascope.tv’ye istediğiniz süre boyunca destek olabilirsiniz.
Desteğiniz için teşekkürler!

YORUMLAR

 1. şahin kılıçaslan
  şahin kılıçaslan
  Aylar önce

  haziran ayında hem bayram hemde seçim vardı bu kadar az daralması bile başarı

 2. Ali Çalhan
  Ali Çalhan
  Aylar önce

  Ekonomik çıkmazı içeride sorun yaratarak algı yaratıyorlar.

 3. Ercan Cul
  Ercan Cul
  Aylar önce

  Spiker kardeş Reha Muhtar taklidi mi yapıyor ; yoksa ona mı özeniyor anlayamadım.? analizdee tadındaa çalkantılarııı yazarııı bu nasıl bir konuşma böyle?

 4. altay alperen
  altay alperen
  Aylar önce

  11:20 Türkiye krize girmedi diyor.

 5. Doğancan Öncan
  Doğancan Öncan
  Aylar önce

  İçerik, başlığı 5 e katlamış. Şu getiri eğrilerinin negatife dönme durumu "bu sefer" resesyona işaret değil ifadesine şüpheyle bakanlardanım. Piyasa davranışlar gelecekteki haberleri hazırlayacak şekilde hareket eder. Bu sebeple bu ihtimali boş geçmemek gerekir Ek olarak, yayın çok iyi ona sözüm yok elbette ama böyle konukların belki de bize daha fazla bilgi vermesini sağlayıcı ekstra soruları düşünüp sormalısınız. Şu haliyle gelin 2 laf edin sonra gidin gibi oluyor. Ufak bir öneri sadece

 6. kevorkh2000
  kevorkh2000
  Aylar önce

  Analiz aynen gerçekçi ..Aynı yöndeyiz..ama önemli sorun zaman..bir sene önceki gerekli kredi ile şu an ve üç aylık periyotlardaki kredi ihtiyaçlarımız aynı ivme ile arttmıyor.Daha fazla ivme ile artıyor..Korkutucu olan ekonomiyi 60-70 Milyar USD ile kurtaramayacak noktaya gelip ,ekonomi yönetiminin şu anda kabul etmediklerini ve yapmadıklarını , yapıyor olması..O zaman iş ten geçmiş olacak....

 7. suat fuat
  suat fuat
  Aylar önce

  bu ulkeyi yonten israf duzenindeki........... amir memur vali kaymakam bakan vekil BAŞKAN..ulkeyi yöneten kim varsa ve kimde hakkım varsa haram zehir zııkkım olsum mahserde görusuruz inş..... boş işlerle türemiş EYT Lİ...

 8. ali bey
  ali bey
  Aylar önce

  Atilla bey mevcut duruma bakarak bile karamsar bir tablo çiziyor. Bunun üzerine siz " Suriye'ye bir harekat" veya "Doğu Akdeniz de olası bir sıcak çatışma" da veya "idlip ten yeni bir göç dalgası olması halinde" neler olabileceğini düşünebiliyor musunuz? Umarım aklı selim hakim olur ülkemizde de belaya bulaşmadan ekonomi rayına oturtulur.Hepimiz aynı gemideyiz. Geçmiş birikimleri yiyerek bir yere kadar idare edebiliriz.

 9. evren karatas
  evren karatas
  Aylar önce

  Abi bir Arjantini krizlerine baktim sonra Türkiye ile karsilastirdim. 1994, 2001, 2011 hep türkiyeden 6 ay ile bir sene icinde önce arjantin sonra türkiye ayni krize girdiler. 2019 arjantin Goldman Sachs yorumu ile Iflas a yakin

 10. Halit Bulbul
  Halit Bulbul
  Aylar önce

  Kimsenin veremediği dersi, EKMEK verir

 11. Halit Bulbul
  Halit Bulbul
  Aylar önce

  Asgari ücretle çalışan 6,5 milyon açlık sınırı altında yaşıyor Emekli milyonlarca insan resmen aç Dış borç 500 milyar dolar Tarım sanayi ölmüş Ekonomik kriz yok. Bu da Türkiye ye has ekonomist kafası galiba

 12. Efe Kılıç
  Efe Kılıç
  Aylar önce

  Görüntü kalitesi ve renkler bildiğin 1999 Kanal D

 13. Sibiryalı Olga :
  Sibiryalı Olga :
  Aylar önce

  Yeşilada diyorki, ekonomi yönetimi şeffaf olmalı güvenilir olmalı yoksa Türkiye ye para girmez ekonomi de düzelmez...iyi de baştaki adam sahte diplomalı sahte cumhurbaşkanı, sahte diplomayla yedek subaylık yapmış...sahtekar hırsızın teki...siz bu partiden dürüst ekonomik politika uygulamasını istiyorsunuz, genlerine aykırı...

 14. Ferhatın videoları
  Ferhatın videoları
  Aylar önce

  Arkadaşlar bu kış çok zorlu geçecek yaza aldanıp tüketim yapmayın mutlak tasarruf yapın ve paranızı enflasyondanda muhafaza edin

 15. isot 80
  isot 80
  Aylar önce

  Hoca hoca daha düne kadar tl nin gerçek değeri için 6.50 7 tl den bahsederken şimdi niye tl gerçek değerinin altında diyorsun??

  1. akaraca2
   akaraca2
   Aylar önce

   Bu ifade aslında Türkiye'nin üretim potansiyeli daha üst seviyede kullanılabilirse liranın ulaşması beklenen değeri ifade ediyor bence. Ama burada altı doldurulmadığı için eksik ve yersiz olmuş.

 16. WhiteNight
  WhiteNight
  Aylar önce

  1. TL "gercek" degerinin altinda 2. Son 12 ayda issiz sayisi1 milyon artti. Bunlarin ikisi birden dogru olamayacagina gore hangisi yanlis?

 17. MURAT Esin
  MURAT Esin
  Aylar önce

  amerikadaki çiftçiler altın almaya başladı bizimkiler dolar hey Allahım sen bilirsin

 18. MURAT Esin
  MURAT Esin
  Aylar önce

  dünya krizi kapıya dayandı geliyor gelmekte olan

 19. Ender Karahan
  Ender Karahan
  Aylar önce

  Cumhurbaşkanı, geçmişte sıklıkla Türkiye'yi IMF'den kurtarmakla öğündüğü için IMF'ye gitmek istemeyecek. Ama, gitmek zorunda kaldığında da ekonomi çoktan komaya girmiş olacak.

 20. abidin haluk
  abidin haluk
  Aylar önce

  Atilla Yeşilada 'nın dolar tahminleri tutmadı. Herkesin bildiği şeyleri allayıp pullayıp satıyor. At-tut. Eğer tutmazsa Trump'tan oldu de, küresel belirsizlik de vs. Sallıyor bence.

 21. Emre Çiğdem
  Emre Çiğdem
  Aylar önce

  yeni bir kamera ya da filtre mi kullanmaya basladiniz. Renkler matrix gibi yesil.

 22. Sam Samac
  Sam Samac
  Aylar önce

  Türk lirası gerçek değerinin çok altında dedi !

  1. Murat Turk
   Murat Turk
   Aylar önce

   Tam kapitalist diyor ki daha da yolacaz :)

 23. Serhat Yaran
  Serhat Yaran
  Aylar önce

  Atilla FÖŞ Yeşilada diceksiniz!

  1. immemorial
   immemorial
   Aylar önce

   @Sam Samac Fevkalade Önemli Şahıs'ın baş harfleri...VIP nin türkçesi yani :)

  2. Sam Samac
   Sam Samac
   Aylar önce

   föş ne demek ?

 24. Fatih Uranli
  Fatih Uranli
  Aylar önce

  Parti kur oy verelim Föş reis👍😂