23 Haziran'da ne olacak? - Levent Gültekin

Levent Gültekin
2 224 görünümler 171 637

Dostlarım,
Sevgili Evnver Aysever'in konuğu olarak ''Ayrıntılar'' programındaydım. Son günlerdeki gelişmeleri ve 23 Haziran seçim sürecini değerlendirdik.
Enver Aysever Sordu Levent Gültekin Cevapladı -tr-center.com/line/video-F3C3NHl7_v4.html
Daha fazlası için kanalı inceleyebilirsiniz.-tr-center.com/t-leventgultekinofficial
Aşağıda bulunan sosyal medya adreslerinden takip edebilirsiniz.
Facebook: facebook.com/leventgultekinyazar
Instagram: instagram.com/okuryazarlevent
Twitter: twitter.com/acikcenk

YORUMLAR

 1. Oktay Khudayev
  Oktay Khudayev
  23 gün önce

  Levent bey merhabalar. Medya gasp olunmuşsa her kes her konuda fikir konuşur. ağzına ne gelirse. Bana göre Türkiyede %50 nankör naşükür bir nesil yetişiyor. Allah korusun

 2. Bunlar da Varmış!
  Bunlar da Varmış!
  23 gün önce

  Bu programı hiç sevmedim. Enver bey, çok kendini beğenmiş şekilde habire atlayıp kesmeler atıyor. Interrupter mısın yahu. Diğer söyleyeceğim şey ise Levent Gültekin için. Ne kadar çok bildiğini ve haklı olduğunu düşünüyorsun arkadaş öyle? Yok şu yanlış bu doğru. Yok şöyle değil böyle olacak falan. Ne yapmaya çalıştığınızı anlamak mümkün değil. Ülkede doğru giden bir şey mi var ki doğru arıyorsunuz? istanbul seçimi bal gibi de iktidar meselesi. Bunu herkes biliyor. Yok istanbulu değil de tüm memleketi düşünecekmişiz. Elbette öyle yapıyoruz. Ama şu an bu yolda elimizde sadece istanbul seçimi var.

 3. 1963terd
  1963terd
  24 gün önce

  Bunlar işte bu memleketi batıranlar....Geç kardeşim, Ekrem bey zayıf rakibini halka gösterme fırsatını ancak böyle yakalayabilirdi....Bunlar işte Türkçe konuşamayan ama bilgisi olmadan fikri olan adamlar...Yazık dar kafalar..

 4. guriem
  guriem
  24 gün önce

  Bütün Muhalefet partileri göbekten erdoğana bağlıdır

 5. ersin düzgün
  ersin düzgün
  24 gün önce

  Gunah mi cikariyor "muhafazacilar" ?

 6. Mc Ekmek
  Mc Ekmek
  24 gün önce

  şu Levo'da az çakal değil, IQ'unuz 90'ın altında değilse AKP'nin propagandasını yaptıgını anlarsınız

 7. Sevim Karabulut
  Sevim Karabulut
  24 gün önce

  ...Levent Sorulari sen sorsaydin.sürekli arkadan konuşmak sana yakişmiyor...

 8. C E M AYDIN
  C E M AYDIN
  24 gün önce

  Bu programı 80 milyonun hergün izlemesi lazım...

 9. dn meer
  dn meer
  24 gün önce

  “Düşmanın sana bir madalya veriyorsa bu işte bir puştluk vardır” diyor Fidel Castro. Yahudilerden cumhur üstün hizmet madalyası niye aldı? Siz takdir edin. İşte araplaşmış toplumların geleceği nokta; doğru konuşana yalancı, yalan konuşana doğrucu. İkinci şık şu andaki iktidara ne kadar uyuyor değil mi? Hedefleri ve davaları: Türkleri birbirine vurdurmak, ayrıştırmak, taraflarını dindar ve kindar yapmak, iç savaş çıkarmak, halifeliği ilan etmek. Emperyalistlere hizmet etmek. İşte milli ve yerli iktidar. yolsuzluk, hırsızlık, gayrimilli ve gayriyerli, kişisel çıkarlar ulusal çıkarların önünde olduğu müddetçe ülkemiz kalkınmaz NOKTA.

 10. ismail turan
  ismail turan
  25 gün önce

  Siz yandaş değil misiniz? Siz herkes den daha fazla yandaşsınız. Kendinizi akıllı sanıyorsunuz. Sizi samimi ve güvenilir bulmuyorum.

 11. Cafer Arslan
  Cafer Arslan
  25 gün önce

  Levent bey tebrikler.tebrikler..bu ulkede herkes sizin gibi sozde degil ozde aydin ve uzlasmaci olsa bu ulke vallahada ucar billahada ucar.

 12. Cafer Arslan
  Cafer Arslan
  25 gün önce

  O gece daha yayin bitmeden arkadaslarima msj la ne anlattiysam aynisini soyluyosunuz levent bey..hic mutevazi olmuycam ayni benim gibi dusunuyosunuz😉

  1. Ahmet fenetik
   Ahmet fenetik
   24 gün önce

   aklın yolu bir neticede

 13. Arif Ozcan
  Arif Ozcan
  25 gün önce

  Evet ilkokul düzeyinde gerçekleşti

 14. Atilla Din
  Atilla Din
  26 gün önce

  İyiki varsınız Sn.GÜLTEKİN

 15. Alexander Pajor
  Alexander Pajor
  26 gün önce

  Levent Abi süpersin !

 16. selim eren
  selim eren
  26 gün önce

  levent bey fikirleriniz ülkeyi selamete çıkaracak fikirlerdir . gönül istiyor ki büyük bir felaket olmadan herkes aklını başına alsın...

 17. Mehmet Yilmaz
  Mehmet Yilmaz
  26 gün önce

  Ulusal milliyetci CHPlilerin derdi gercekten “Demokrasimi”?

 18. Mustafa Yapici
  Mustafa Yapici
  26 gün önce

  Adamlar 17 senedir yozlaşmayı ve eğitimsizliği o kadar pompaladı ve destekledi ki tahtlarından söyledikleri yalanlara o cahil kitleler inansınlar. Burada o kadar ince detaylara takılıyorsunuzki sizin anlatmaya çalıştığınız meseleyi anlayabilecek IQ seviyeli sonuç değiştirebilecek insanlar kalmadı. İnsanlar artık okumuyor ve düşünemiyor sadece gördüklerine inanıyor o yüzden yapılan siyaset muhalif kesimlerde de olsa buna yönelik. Onun için anasının elini öperken resim veriyor Ekrem bey...

 19. Osman Osman
  Osman Osman
  26 gün önce

  Levent bey karşınızda sizinle hak ve adaletli olarak mücadele veren birileri yok yalanla dolanla iş yapan birileri var ve bunu o akşam herkes gördü bence Ekrem bey cikmaliydi ve çıktı ..ama tabiki dediğiniz gibi konuşulacak çok şey vardı ama zamanı kısıtlıydı.....

 20. Ergun Camlioglu
  Ergun Camlioglu
  26 gün önce

  Balikesir, Ankara ... belediye baskanalari kayyum yoluyla islerinden oldular, simdi sira secilecek olan Istanbul belediye baskanligina.

 21. Ozgur Ceylan
  Ozgur Ceylan
  26 gün önce

  Sadece s400e bakıp diğer herşeyi bir kenara mı bırakacaklar? Bu nasıl bir bakış açısı

 22. Elektrik Şebekesi Kuvva
  Elektrik Şebekesi Kuvva
  26 gün önce

  Levent Gültekin 11:45 İslam savaş cihat konularını biraz daha araştırın normal savaşta hile yapılır ki düşman seni yenmesin toprağını alıp seni Milletini öldürmesin.Harp sadece dıştaki düşmanla değil kendi içinde düşmanla nefsinle ve şeytanlada savaşmaktır bunları karıştırmamak lazım.Birde bugün kü bu haram kul hakkı yiyen,her türlü hile yi mübah görenler bunu İslam adına yapıyoruz diyerek İslama zarar veriyorlar sen kpps den 95 alan çocuğun yerine 70 alaı işe al,kamunun mallarını yetim hakkını ye neymiş davaymış bu takiye dedikleri yahudiliğe mahsus onların tanrısı yahvey in istediği bişeydir İslamda yoktur olsa Peygamberimiz mekkeden medineye ümmetiyle bereber göç etmez yurdunu malını mülkünü orada bırakmaz onlardan gibi görünür bir nevi rahat ederdi.Yani bu yola başvuranlar kendini kandırıyor İslam düşmanları bunlarBu benim edindiğim şahsi görüşümdür gerçek din alimleri daha iyi bilir.

 23. ibrahim üzel
  ibrahim üzel
  26 gün önce

  Yahu şu 28 şubat zamanında sizler neler söylüyordunuz acaba. Hukuk gaspedilmişmiydi, medya, yargı, meclisin büyük bir kısmı, üniversiteler, rektörler, dekanlar vesayet odaklarının kucağındamıydı. Başörtülüler zulüm görürken, okulların kapılarında süründürülürken, imam hatipliler kat sayı diye şerefsizce uydurulan bir yöntemle üniversitenin kokusunu dahi duyamaz bir hale getirilirken, partiler uydurma gerekçelerle kapatılırken, bu ülkenin Başbakanına bir Tuğgeneral çıkıp da pezevenk derken acaba sizler ne diyordunuz. Bu gün dediklerinizi ve savunduklarınızı savunuyormuydunuz yoksa siz de aynı şekilde bu vesayet odaklarına hizmet mi ediyordunuz. Ben seni iyi bilirim Enver Aysever hiç boş yere masum, demokrat ayaklarına yatma. Biz kırk kişiyiz kırkımız da birbirimizi biliriz diye bir söz vardır. Biz seni iyi biliriz. Senden bir yol olmaaaazzzz.

 24. ibrahim üzel
  ibrahim üzel
  26 gün önce

  Sen de kendini gazeteci mi zannediyorsun. Senin ben eski hallerini de biliyorum. Sen ne bir demokratsın, ne bir aydınsın, ne tarafsızsın, ne de hak-hukuk gözeten bir insansın. Sen bence dünyaya tek bir mezhep penceresinden bakan bir varlıksın. Ve benim açımdan inan ki hiç inandırıcı da değilsin.

 25. Halil Güneş
  Halil Güneş
  26 gün önce

  İmamoğlu'nun bu kadar parlaması Levent Gültekin'inin de hoşuna gitmiyor zira Abdullah Gül,Ali Babacan'ın kuracağı partinin yelkenlerini dolduracak rüzgar İmamoğlu'na döndü. Toplumun büyük kesimi iktidarın uygulamalarından,politikalarından bunaldı ve bir çıkış yolu arıyor. Eğer İmamoğlu'na bu kadar bir meyil olmasaydı, Ali Babacan'lar yeni partiyi kuracaklar ve "kurtarıcı","toplumun umudu" olarak kendilerini lanse edeceklerdi. Neden bunu söylüyorum Levent Gültekin şahsi olarak Abdullah Gül ile görüşen ve onları destekleyen birisi benim gördüğüm kadarıyla. Dolayısıyla İmamoğlu ile ilgili yaptığı yorumları diğer konularda yaptığı yorumlar kadar nesnel bulmuyorum.

 26. lady D
  lady D
  26 gün önce

  Enver bey yeteeeerrr ya adamın lafını kesip durma. Keseceksen kendi kendine konuş,konuk çağırma.

 27. Ayfer Gök
  Ayfer Gök
  26 gün önce

  Uganda'da bile insanlar TV de özgürce tartişa biliyor...

 28. rıfat süer
  rıfat süer
  26 gün önce

  yahu isiniz gucunuz geyik muhabbeti yapmak. bu ulkenin %50 sinden fazlasi makarnaya komure yada 100 tl ye 15 yildir ulkesini satiyor. sen her at bu adamlarin cebine 200 tl koymadikca satmayada devam edicekler. kimin umrunda hukuk demokrasi palavrasi. havanda su dovuyorsun anca is bu ulkesini satan inslara laf soylemeye ge;ince akp li kardeslerim oluyor hadi ordan goy goycular size.

 29. Ayşe Serap Özlük
  Ayşe Serap Özlük
  26 gün önce

  Levent Bey, fikirleriniz doğru, zemin yanlış..Her iki aday da yerel seçim için oradaydı..Ülke tartışmasının o toplantıda dile getirilmesi çok yanlış olurdu..

 30. Yusuf 1453
  Yusuf 1453
  26 gün önce

  Siz hiç adam olamayacaksınız. Yandaş ne demek lan ? Hadi biz ak partiyi destekliyoruz bize yandaş diyosunuz, olm sizde muhalefeti destekliyosunuz peki siz nesiniz? Sizde ozaman muhalefetin yandaşısınız.

 31. Orkun Altıntaş
  Orkun Altıntaş
  26 gün önce

  İlçeler de nasıl kadın yok. İzmit belediye başkanı uzaylı mı? Levent beyin güzel eleştirileri, bakış açıları var ama biraz gereksiz eleştirileri de var. Objektif olma çabası var.

 32. Senem Senem
  Senem Senem
  27 gün önce

  Doru değildir o bahsttiğin anket.

 33. Senem Senem
  Senem Senem
  27 gün önce

  Almıyacak ki S 400 leri alamaz ki bu akp hük rte bunlar abd nimöpurojesi.görürsünüz.sezilerim beni ysnıltmaz.

 34. Senem Senem
  Senem Senem
  27 gün önce

  Levent gültekin .seni pek sevmem.ama şu din laiklik konusunda çok haklısın senin le aynı fikirdeyim.ekrem imamoğlu nun bu belediye havuz tesisleri alkol vs irençti ki ben 50 yıllık chp srçmeniydim ki son 9 sene oy vermiyoruz chp ye.

 35. Senem Senem
  Senem Senem
  27 gün önce

  Yani enver bey .bayağı güçlü sinir sistemin var.bu tv leri izleyebildiğine göre.

 36. Senem Senem
  Senem Senem
  27 gün önce

  Yaya gültekin gel bak almanyaya ne biçim partiler var gör.

 37. chef bea
  chef bea
  27 gün önce

  8 aydir yat kalk secim konusmaktan bikmadi gitti ulke' arka perdede neler oluyor neler. Kullanisli Aptallar surusu!!

 38. Kevin Mccallister
  Kevin Mccallister
  27 gün önce

  Bölünün bitsin gitsin aminakoyiyim ne sıktınız

 39. Çepni Oğuz
  Çepni Oğuz
  27 gün önce

  LEVENT GÜLTEEKIN 👍 Koca kafa akp den farkın yok hala öğrenemedim ders ÇALIŞ👎🏿👎🏿👎🏿🙀🙀🙀

 40. yorulmayan yorumcu
  yorulmayan yorumcu
  27 gün önce

  imamoglunu iceri attircak tayyip

 41. Ali Doğu
  Ali Doğu
  27 gün önce

  Nereye oynuyorsun

 42. Ali Doğu
  Ali Doğu
  27 gün önce

  Nereye oynuyorsun

 43. Faik DEMİR
  Faik DEMİR
  27 gün önce

  Bu yayından sonra Tayyip Sisi yimi binaliyemi sesecez dedi. Mursi için selalar okundu. Tayyip dini köküne kadar kullanıyor.

 44. Huseyin Hadimioglu
  Huseyin Hadimioglu
  27 gün önce

  Sacma sapan yayin.

 45. Mustafa Firat
  Mustafa Firat
  27 gün önce

  Halk uyansın gerçekler belli İmamoğlu kazanir

 46. Ümit
  Ümit
  27 gün önce

  Ne güzel söylemişsin uzlaşma doğruda olur.şimdi pkk uzantısı bi partiyle uzlaşmak doğru yani.enteresan düşünce neler.

 47. Gerçek Görüş
  Gerçek Görüş
  27 gün önce

  Ekrem’in yalanları katlandı tek ADamm rejimi olduğu içinmiş bu kadar rahat hükümet şöyle hükümet böyle diyorsunuz çünkü çaldınız hırsızsınız yLncısınz mahkeme ler deki hakimler bile neredeyse hepsi CHP’li siz hangi ülkede yaşıyorsunuz iş yapan adamı güçümdeyip yapılın işler evcil büşüş anlatıp yalancı ekremimi halı çıkarıyor sunuz fakir olan Türkiye’de fakirlik çoksa madem siz ne yaptınız

 48. ihsan Korkmaz
  ihsan Korkmaz
  27 gün önce

  lafı ne dolandırıp durmakdasınız....halk başına gelenin 17 senedir hükmedenlerin emir ve görüşü sonunda bu güne geldik.fakir olduk,işsiz kaldık....aç kaldık....sebep olanlara dur demek vicdanımızın emri,çocuklarımızın geleceği için dur demeli,güzel ülkemiz için dur demeli......

 49. Fero Kal
  Fero Kal
  27 gün önce

  Hdp hakli olarak kürtlerin haklari icin siyaset yapiyor . Hangi halk eziliyorsa inun hakini ararsin. Zenciler zenci haklari icin, kadinlar kadin haklari icin siyeset yapar, cok sacma konusuyor.

 50. polathan
  polathan
  27 gün önce

  OSSURUKTAN TEYYARE. GASP EDİLMİŞMİŞ. KARAKTERSİZ HERİFLER. BU MİLLERİN OYLARINI YILLARCA ÇALDINIZ ARTIK GERİDE KALDI O İŞLER.